SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Samatta: Fenerbahçe dünyanın en büyük kulüplerinden bir tanesi!

FUTBOL | 01.10.2020 14:06

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mbwana Samatta, düzenlenen basın toplantısında ilginç ifadeler kullandı.

Samatta: Fenerbahçe dünyanın en büyük kulüplerinden bir tanesi!

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mbwana Samatta düzenlenen basın toplantısında konuştu.

"FENERBAHÇE SİZİ İSTERSE HAYIR DİYEMEZSİNİZ"

 Dünyanın en büyük kulüplerinden birine geldiğini söyleyen Mbwana Samatta, her futbolcunun hayalinin burada oynamak olduğunu belirtti ve "Fenerbahçe gibi bir takım sizi isterse hayır diyemezsiniz" ifadelerini kullandı.

"VEDAT MURIQI İLE KIYASLANMAYI DOĞRU BULMUYORUM"

Vedat Muriqi'nin oyun tarzını daha önce izlemediğini belirten Samatta, kıyaslama yapmanın doğru olmadığını söyledi ve kendisinin hızlı, çevik bir yapıya sahip olduğunu da ifade etti. Golcü futbolcu, arkaya sızarak oynamayı sevdiğini de sözlerine ekledi.

Tanzanyalı futbolcu ''Herkesin benden gol beklediği bir gerçek. Elimden gelenin en iyisini vermek istiyorum; konsantre olduğum şey gol krallığı değil, takıma katkı" ifadelerini kullandı.

"ASTON VILLA PERFORMANSIM BELKİ DE TANRI'NIN PLANIYDI"

Aston Villa'da beklentilerin altında kalan performansı için kimseyi suçlayamayacağını da söyleyen Samatta "Belki de Tanrı'nın planıydı bu, Fenerbahçe gibi büyük bir takıma gitmeden önce yaşamam gereken tecrübeydi" dedi. Öte yandan takımdaki herkesin yeni transfer olduğunu da dile getiren golcü oyuncu, diğer futbolcular gibi kendisinin de buraya kolayca adapte olduğunu söyledi.

İyi bir insan olmaya çalıştığını da vurgulayan Samatta, "Ben paylaşmanın önemini çok iyi biliyorum. Tanzanya'da küçük bir sokakta futbol oynuyordum. Tanrı bu yolu benim için seçti. İmkanları olmayan insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Benim kim olduğumu Tanrı belirledi" sözlerini dile getirdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya