SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Otyakmaz: "Beşiktaş bize Emre için teklif yaptı!"

FUTBOL | 20.11.2019 23:28

Otyakmaz: "Beşiktaş bize Emre için teklif yaptı!"

Süper Lig'de milli araya lider giren Sivasspor'un başkanı Mecnun Otyakmaz, yayıncı kuruluşa çarpıcı açıklamalarda bulundu. Otyakmaz'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

"ÇOK İYİ BİR TEKNİK KADROMUZ VAR"

Çok çalışkan bir teknik ekibe sahip olduklarını söyleyen Otyakmaz, "Bugün konuk olduğunuz bu ofiste herkes tatilde ama Rıza ve yönetimden birkaç arkadaşımız ile birlikte 3 aydır ara vermeden çalışıyoruz. Harika bir teknik kadromuz var. Bütün halinde hareket edince başarı da beraberinde geliyor." dedi.

Sivasspor'un başkanı takımın hedeflerinden de bahsederek, "Biz büyük konuşmayı istemiyoruz. Avrupa'yı gitmeyi hedef olarak belirlemiştik hocamız ile. Rıza Çalımbay'ın bir kalitesi var. Geçmişten bu yana yaptıkları ortada. Daha önce 2,5 senelik birlikteliğimiz oldu. Bu sezon teknik adam arayışına başlayınca hiç düşünmeden anlaşmaya vardık." ifadelerini kullandı.

"BORÇ KONUSUNDA HİÇBİR ZAMAN AÇILMADIK"

Takımın mali disiplinine son derece dikkat ettiklerini söyleyen Sivasspor başkanı, "Ödeyemeyeceğimiz borcun altına girmedik. Sistemimiz yıllardan beri aynı. Borç konusunda hiç açılmadık, kredi bile almadık. Faiz ödemedik. Anadolu kulüpleri bu şekilde yönetilebilir. Borçlu olan kulüplerin en büyük sıkıntısı ödedikleri faiz. Kulübü zor duruma düşürmedik hiç. Eğer maceranın sonunu göremiyorsak, içine atılmıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

"HAKEMLER SKORA ÇOK FAZLA ETKİ EDİYOR"

Ligdeki hakem performansından memnun olmadığını ve adil yönetim istediklerini söyleyen Mecnun Otyakmaz, "Hakemler maalesef skora çok fazla etki ediyor. Buna üzülüyoruz. Tek istediğimiz maçların adil şekilde yönetilmesi. Yine de bu tür problemleri kamuoyu önünde tartışmayı değil TFF ve MHK'de halletmeyi seviyoruz. Hakemler büyük camialardan etkileniyor. Bazı hakemlerin daha iyi maç yönettiğini görmedim. 11 haftada en az 20 maçta hatalı yönetim var. Beni üzen bu." dedi.

"EMRE KILINÇ'A BEŞİKTAŞ TALİP OLMUŞTU!"

Sivasspor'da takımın yıldızlarından Emre Kılınç'a gelen teklifler hakkında da konuşan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Sezonun başında Beşiktaş, Emre Kılınç için bize teklif yapmıştı. Aslında çok fazla bonservis talep etmemiştik. Pazarlıklar oldu ancak Beşiktaş bizim istediğimiz rakamlara yaklaşamadı. Böylelikle transfer gerçekleşmemiş oldu. Şimdi baktığımız zaman bu transfer için 'iyi ki gerçekleşmemiş' diyebiliyoruz." şeklinde konuştu.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya