SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mecnun Otyakmaz’dan Mert Hakan Yandaş açıklaması!

FUTBOL | 12.08.2020 11:34

Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Mert Hakan Yandaş’ın Fenerbahçe’ye transfer olmasıyla alakalı açıklamalarda bulundu.

Mecnun Otyakmaz’dan Mert Hakan Yandaş açıklaması!

Fenerbahçe, ezeli rakibi Galatasaray’ın da ilgilendiği Sivasspor’un başarılı orta sahası Mert Hakan Yandaş’ı, 4 yıllığına renklerine katmıştı. Bu transfer üzerine, Yiğidolar’ın başkanı Mecnun Otyakmaz, açıklamalarda bulundu.

MECNUN OTYAKMAZ’DAN MERT HAKAN YANDAŞ TRANSFERİ ÜZERİNE

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, bedelsiz olarak Fenerbahçe'ye giden Mert Hakan Yandaş'ın bir sonraki satışından yüzde 5 pay alacaklarını söyledi.

Kanal 58'e konuşan başkan, "Mert Hakan'ın 2. satışından yüzde 5'lik bir payımız var. Fenerbahçe'nin helalleşme ücreti, zorunluluk da yoktu. Mert Hakan'a söz vermiştik. Bizimle sözleşmeyi uzat, istediğin bir kulüp olursa seni bedelsiz göndeririz demiştik. Buna sadık kaldık ikimiz de, Fenerbahçe de yüzde 5 opsiyon verdi. Mesela, sembolik de olsa böyle bir şeyin olması." ifadelerini kullandı.

25 yaşındaki oyuncu, Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

​​​​​​​

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya