SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Medipol Başakşehir, Galatasaray’ın teklifini reddetti!

FUTBOL | 22.01.2021 17:47

Medipol Başakşehir, Galatasaray tarafından yapılan sonraki satıştan %50 pay ve takas + bonservis bedeli şeklindeki transfer tekliflerini reddetti.

Medipol Başakşehir, Galatasaray’ın teklifini reddetti!

Transfer döneminin akıbeti merakla beklenen gelişmelerinden biri olarak göze çarpan Medipol Başakşehir ile Galatasaray arasındaki İrfan Can Kahveci görüşmelerinden şu ana kadar olumlu bir sonuç çıkmadı.

Bilindiği üzere Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile Sportif Direktör Abdürrahim Albayrak, Medipol Başakşehir Yönetimi’ni ziyaret ederek İrfan Can Kahveci transferinde daha somut adımlar atmıştı.

SARI-KIRMIZILILAR İSTEDİĞİ CEVABI ALAMADI

Fanatik’i haberine göre ise; Galatasaray Yönetimi’ni dinleyen Medipol Başakşehir cephesi, sarı-kırmızılıların önerilerini kabul etmedi ve 25 yaşındaki oyuncunun satışı için sadece bonservis ücreti şeklinde gelecek teklifleri değerlendirebileceklerini iletti.

Öte yandan Göksel Gümüşdağ ve kurmayları, Galatasaraylı yöneticilere sonraki satıştan %50 pay ve takas alternatifleri şeklinde sundukları önerileri sadece nakit bonservis teklifi olarak yenilemeleri durumunda tekrar görüşebileceklerini iletti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya