SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mehmet Ali Yılmaz'dan flaş Fatih Terim açıklaması

FUTBOL | 26.03.2020 18:13

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e bulaşan koronavirüs hakkında flaş bir açıklamaya imza attı.

Mehmet Ali Yılmaz'dan flaş Fatih Terim açıklaması

Çin'de baş gösteren ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, burunumuzun dibinde bitti. Fenerbahçe'nin futbol ve basketbol takımından bazı isimlere bulaşan virüs, Galatasaray'da da Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'de de görüldü.

Koronavirüs tehlikesi altında oynanan 26. maçlarının ardından basına açıklamalar yapan Fatih Terim, 'benim oyuncularımın canı yok mu' çıkışıyla gündemi belirlemişti. "Dünyada her yer ertelenmişken biz neden oynuyoruz, gerekirse şampiyonu belirleyin ancak oynatmayın" serzenişinde bulunan kurt hoca, koronavirüsüne yakalandı.

Fenerbahçe ve Galatasaray'da korona vakalarının çıkması; Beşiktaş'ı da test yapmaya itti. Herhangi bir oyuncuda virüs tespit edilmese de ezeli rakip takımdaki arkadaşlarının bu vebaya yakalanmaları siyah-beyazlı futbolcuları endişeye kapılmalarına yol açtı.

Play-off sistemi yapılsın, şampiyon ilan edilsin tartışmaları sürerken Türk futbolunun önemli figürlerinden birisi olan Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, radyospor'a flaş açıklamalar yaptı.

Koronavirüsü III. Dünya Savaşı olarak gördüğünü belirten Yılmaz, "Bu, ABD'nin bir planı. İzole bir şekilde evdeyim. Virüs gelirse diye kendimi her an hazır tutuyorum. Bir gelse anasını  ağlatacağım" ifadelerini kullandı.

Galayasaray'da Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'de koronavirüse rastlanması ve sarı-kırmızılı camianın TFF üzerinde kurduğu baskıya değinen Yılmaz, "Galatasaray, TFF'yi eleştiriyor da; Terim'e virüs nereden bulaştı?

Buna dair bir belge yok. Raporlara bir bakmak gerek. Sonucun ne olduğunu bilmeden oradan ya da şuradan kaptı demek ilginç. Domuz ve kuş gribini biliyoruz ama koronavirüsü bilmiyoruz. İlacı ve aşısı da yok deniyor. Bana çok inandırıcı gelmiyor. Şüpheciyim bu konuda" diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya