SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Savunma sakarlıkları'

FUTBOL - SÜPER LİG | 17.09.2019 10:15

'Savunma sakarlıkları'

Erol Bulut, ikinci bölgede hiç bir açık bırakmayan 6'lı blokla Fenerbahçe'yi bekledi.

Emre'siz Fenerbahçe'de; Luis Gustavo ‘oyuna’ mesafe kat ettiren bir çapa görevinden ziyade al verlerle yetinince top dönüp dolaşıp Jailson'a geldi.

Alanya da bunu istiyordu. Ersun Yanal ise geçişlerde yapılacak top kayıplarından çekindiğinden buna çok itiraz etmedi. Eksik kalan Fenerbahçe, ön bölgesinden gelip pas istasyonu sayısını artıracak birileri ve orta sahada dripling yapacak oyuncuydu.


FENERBAHÇE 0-0'I KÖTÜ OYNAMADI

Yine de Fenerbahçe 0-0'ı bu şartlarda kötü oynadı diyemeyiz. Ancak 1-0'da Alanya’nın orta 6'lı bloğu merkezi öne çekince Fenerbahçe savunmasının sakarlıkları başladı.

Alanya bundan sonra gole Fenerbahçe’den hep daha yakın oldu. Fenerbahçe öndeki oyuncularını çok az oyuna sokabildi.


GECENİN SORUSU

Emre'siz bir oyun mümkün mü? Ersun Yanal bunu bulabilecek mi?MAÇIN ADAMI

Cisse, çok istekliydi. Ona yardımcı olan taktik sadakati yüksek bir kalabalık tarafından destekleniyordu. Ancak işi o bitirdi.

Hep konstantreydi. Muriqi’ten de Rodrigues'ten de Kruse'den de. Ligde 8 takımdan fazla golü tek başına atmak tesadüfen olmuyor.MAÇIN OLAYI

Fenerbahçe savunma ve kalecisinin 3 golde de yaptığı anormal sakarlıklar tabii ki.

Dirar hariç 5 oyuncudan 4'ü rakibe asist denebilecek işler yapınca lig liderine karşı puan, olasılık dışıydı. Emre üzerine inşa edilmiş bir oyun Emre'siz olmuyor.

MESAJ

Luiz Gustavo'dan Emre oyunu beklemek yanlış. Emre ile e birlikte oyunda daha iyi olacaktır.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya