SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

'Milliler büyük iş yaptı'

FUTBOL | 15.10.2019 11:19

1 Şenol Güneş'in 'set savunmasında beni geçemezler' fikri; Fransa Teknik Direktörü Didier Deschamp'ı Giroud'u yedek soyundurup Ben Yedder'le başlamaya itti. Matuidi ve Sissokko'yla hücumu genişlettiler.

Şenol Güneş'in 'set savunmasında beni geçemezler' fikri; Fransa Teknik Direktörü Didier Deschamp'ı Giroud'u yedek soyundurup Ben Yedder'le başlamaya itti. Matuidi ve Sissokko'yla hücumu genişlettiler.

2 Coman ve Griezmann ise hücum dinamiğini sağlayan hareketli futbolcular oldu. Çıkamadık. Tolisso geriden oyunu iyi organize etti. Varane ve Lenglet 20'den sonra bizim yarı alana rahatlıkla geçecek ve pas yapacak kadar oyuna hakim oldular.

Coman ve Griezmann ise hücum dinamiğini sağlayan hareketli futbolcular oldu. Çıkamadık. Tolisso geriden oyunu iyi organize etti. Varane ve Lenglet 20'den sonra bizim yarı alana rahatlıkla geçecek ve pas yapacak kadar oyuna hakim oldular.

3 Mahmut, Okay, İrfan ve Ozan'ın görev tanımlarını anlamak zordu. İki çok iyi stoperimizin önünde dört stoper daha vardı sanki. İyi daralttık ama açılamadık.

Mahmut, Okay, İrfan ve Ozan'ın görev tanımlarını anlamak zordu. İki çok iyi stoperimizin önünde dört stoper daha vardı sanki. İyi daralttık ama açılamadık.

4 Oyunu genişletemeyince de doğal olarak pozisyonlar verdik. Kalecimiz Mert Günok güvenilirdi. Çağlar ve Merih de sağlam durdular.

Oyunu genişletemeyince de doğal olarak pozisyonlar verdik. Kalecimiz Mert Günok güvenilirdi. Çağlar ve Merih de sağlam durdular.

5 İkinci yarıda Hakan Çalhanoğlu'nun girmesi, oyunu değiştirdi. Burak gününde olsa hem Hakan'ı hem de kendisini kahraman yapabilirdi.

İkinci yarıda Hakan Çalhanoğlu'nun girmesi, oyunu değiştirdi. Burak gününde olsa hem Hakan'ı hem de kendisini kahraman yapabilirdi.

6 Fransa risk aldıkça alanlar açıldı ancak pek yararlanamadık. Skorda geri düşmüşken dengeyi sağlamak gerçekten büyük iş oldu.

Fransa risk aldıkça alanlar açıldı ancak pek yararlanamadık. Skorda geri düşmüşken dengeyi sağlamak gerçekten büyük iş oldu.

7 Gecenin sorusu: Bundan önceki son 4 organizasyonda 3-4 bandına sıkışmıştık. Şimdi lideriz. Tesadüf mü? Yoksa Şenol hoca mı?

Gecenin sorusu: Bundan önceki son 4 organizasyonda 3-4 bandına sıkışmıştık. Şimdi lideriz. Tesadüf mü? Yoksa Şenol hoca mı?

8 Maçın starı: Mert oyunu tuttu. Merih ve Çağlar'dan mükemmel destek aldı ancak oyunu her anlamda dengede tutan oyuncumuz kalecimizdi. Deneyimli file bekçimiz, bitmek üzere olan bir kariyerden dev bir performans çıkarıyor. O gerçek bir spor fenomeni.

Maçın starı: Mert oyunu tuttu. Merih ve Çağlar'dan mükemmel destek aldı ancak oyunu her anlamda dengede tutan oyuncumuz kalecimizdi. Deneyimli file bekçimiz, bitmek üzere olan bir kariyerden dev bir performans çıkarıyor. O gerçek bir spor fenomeni.

9 Maçın olayı: Gruptaki yediğimiz 3. gol de duran toptan geldi. Fransa ile iki maç yaptıktan sonra akan oyunda gol yememiş olmak inanılmaz. Gerçek bir taktik başarı. Defans oyuncuları için de bireysel anlamda tam bir zirve... Merih-Kaan-Çağlar gibi genç isimlerden kurulu savunma oyuncularıyla bunu yapmak çok güzel.

Maçın olayı: Gruptaki yediğimiz 3. gol de duran toptan geldi. Fransa ile iki maç yaptıktan sonra akan oyunda gol yememiş olmak inanılmaz. Gerçek bir taktik başarı. Defans oyuncuları için de bireysel anlamda tam bir zirve... Merih-Kaan-Çağlar gibi genç isimlerden kurulu savunma oyuncularıyla bunu yapmak çok güzel.

10 Kısa mesaj: Santrfor havuzumuzun genişlemesi lazım.

Kısa mesaj: Santrfor havuzumuzun genişlemesi lazım.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya