SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mehmet Demirkol'dan Beşiktaş yorumu: 'Üzücü bir durum'

FUTBOL | 08.10.2019 20:18

Mehmet Demirkol'dan Beşiktaş yorumu: 'Üzücü bir durum'

BeIN Sports'ta yayın yapan ve 'beIN Manşet' programında konuşan Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın gelecek haftalarda yapacağı olağanüstü seçimli genel kurul hakkında görüşlerini ve değerlendirmelerini açıkladı.

'FİKRET ORMAN ADAY OLMAYACAĞINI NET BİR ŞEKİLDE AÇIKLAMADI'

Siyah beyazlı kulübün mevcut başkanı Fikret Orman'ı sert bir dille eleştiren Demirkol, Fikret Orman'ın adaylığını koymadan bu tip yorumlar yapmanın yanlış olacağını ve kendisinin çok net bir şekilde aday olmayacağını açıklamadığını ifade etti.

'ABDULLAH AVCI KURUCU BİR TEKNİK DİREKTÖR'

İstifanın tek taraflı bir müessese olduğunu, Fikret Orman'ın neden istifa ettiğini anlamadığını ve hocanın, oyuncuların seçilmiş ve alınmış olduğunu belirten Mehmet Demirkol, siyah beyazlı ekibin teknik patronu Abdullah Avcı'nın gelir gelmez işi değiştirebilecek bir isim olmadığını, kurucu bir teknik direktör olduğunu ve en az 3 yıl geçmesi gerektiğini söyledi.

Öte yandan Orman'ın 15 gün önce istifa edeceğini söyleyip, 15 gün sonra da geri döndüm demesinin doğru olmayacağını da sözlerine ekledi.

'DİĞER ADAYLAR ÇIKIP NET ŞEYLER SÖYLEMELİ'

Mehmet Demirkol, Beşiktaş'taki mevcut diğer adayların da bir an önce çıkıp net açıklamalar yapması gerektiğini bildirerek, Ahmet Nur Çebi'nin uzun yıllar Beşiktaş'ın mevcut başkanı Fikret Orman ile çalıştığını, ve aday olması halinde Çebi'nin neler yapacağını, Abdullah Avcı ile devam edip etmeyeceğini, neye göre bu kadar kısa bir sürede karar verileceğini sorguladığını da açıkladı.

Bundan 5 sene önce Beşiktaş'ın, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın didişmesinden dolayı aradan sıyrılabileceğini ve doğru bir kadro yapılanmasında olduğunu ve sarı kırmızılı kulüp ile sarı lacivertli kulübün 'Eyvah, biz ne yaptık' diyebileceğini ancak Beşiktaş'ın o yola girmesine rağmen o yoldan çıktığını söyleyerek sözlerini tamamladı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya