SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mehmet Ekici, Galatasaray’ın maç başı teklifine soğuk bakıyor!

FUTBOL | 17.08.2020 22:25

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray’la masaya oturan Mehmet Ekici, maç başı teklif almıştı. Bu teklife oldukça soğuk olan tecrübeli futbolcu, hedefini Almanya’ya yöneltti.

Mehmet Ekici, Galatasaray’ın maç başı teklifine soğuk bakıyor!

Galatasaray’da transfer çalışmaları devam ederken; orta saha için yeni bir futbolcunun adı geçmişti. Özellikle rotasyon için yerli futbolculara yönelen sarı-kırmızılılar, Fenerbahçe’de sözleşmesi uzatılmayan Mehmet Ekici’yle masaya oturmuştu. Masada konuşulan teklifi; Asist Analiz olarak sizlere belirtmiştik.

GALATASARAY’IN TEKLİFİNİ REDDETTİ

Galatasaray’dan sözleşme olarak maç başı ücret teklifi alan 30 yaşındaki futbolcu, bu öneri karşısında istediğini bulamadı. Aslan’ın bu teklifine soğuk yanıt veren Ekici, daha iyi bir teklif isteyerek; anlaşmayı reddetti.

ROTAYI ALMANYA’YA ÇEVİRDİ

Sarı-kırmızılılardan istediğini bulamayan 30 yaşındaki futbolcu; bir yandan ise Almanya’dan gelecek tekliflere doğru yöneldi. Kariyerine futbola başladığı Almanya’da devam etmek isteyen milli futbolcu, yeniden Bundesliga’da forma giymek istiyor.

HALUK AYYILDIZ / ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya