SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Melo meşhur sosyal medya akımına farklı boyut kazandırdı

FUTBOL | 19.03.2020 09:37

Galatasaray'ın eski futbolcusu Felipe Melo, sosyal medya akımı olan Stay At Home Challenge'a farklı bir boyut kazandırırken, izleyenleri de eğlendirdi

Melo meşhur sosyal medya akımına farklı boyut kazandırdı

Koronavirüs’ün tüm dünyayı etkisi altına alırken birçok futbolcu da normal insanlar gibi kendilerini evlerine kapattılar. Eve kapanan insanlarda şimdi baş gösteren sorunların başında ise “Evde sıkılmamak için neler yapabiliriz” sorusu oluyor. Kimi kendisini diziye, filme verirken; kimi de kitaba, oyun konsollarına gömülüyor. İnsanlar evlerinde yaptığı aktiviteleri sosyal medya platformlarında paylaşmaktan da geri kalmıyorlar.

Özellikle futbolcuların yeni getirdiği bir akım olan #StayAtHomeChallenge çılgınlığı aldı başını gitti. Futbolcular tuvalet kağıtlarını sektirerek çektikleri videoyu sosyal medya platformlarından paylaşmaya başladı. Dünya yıldızlarının devam ettirdiği bu akıma bambaşka bir boyut getiren eski bir tanıdık isim var. Galatasaray’ın eski orta saha oyuncusu Felipe Melo,  #StayAtHomeChallenge furyasına yeni bir boyut kazandırdı. Melo, tuvalet kağıdını sektirmek yerine top kapmaya gidercesine kayarak müdahale yaptı ve bu hareketiyle sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya