SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mert Hakan: Söz veriyorum daha iyi olacak

Macaristan karşısında ilk kez milli olan Mert Hakan Yandaş, yenilgiden ötürü üzür dilerken bundan sonrası için söz verdi: "Bundan sonrası çok daha iyi olacak."

Mert Hakan: Söz veriyorum daha iyi olacak

UEFA Uluslar Ligi'ndeki ilk sınavına; Macaristan karşısında çıkan A Milli Takımımız, mücadeleden 1-0'lık yenilgiyle ayrılıp B Ligi'ne kötü bir başlangıç yaptı. Karşılaşmanın ardından Mert Hakan Yandaş, açıklamalarda bulundu...

İlk kez milli olmanın heyecanını yaşayan Mert Hakan Yandaş, çok üzgün olduğunu söyledi. Kazanmak istediklerini belirten yıldız oyuncu, "Kazanmak istiyorduk... Halkımız; Milli Takımı özlemişti. Bu kötü günlerde onları mutlu etmek isterdik. Kazanamadığımız için çok üzgünüz. Yeniden Sivas'a geldiğim için mutluyum.

Bu, benim için yeni bir başlangıç... Milli Takım'daki ilk maçımdı. Alışma sürecindeyim... İlk heyecanım ama çok daha iyi olabilirdi. Bundan sonra çok daha iyi olacağının sözünü verebilirim" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya