SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mert Hakan Yandaş’tan Galatasaray’a karşı hamle!

FUTBOL | 12.08.2020 16:24

Fenerbahçe’ye transfer olan Mert Hakan Yandaş’ın avukatı Elif Sağdıç, Galatasaray İdari Direktörü Şükrü Hanedar hakkında suç duyurusunda bulundu.

Mert Hakan Yandaş’tan Galatasaray’a karşı hamle!

Sivasspor’la sözleşmesi biten ve sezonun sona ermesiyle beraber Fenerbahçe’ye imza atan Mert Hakan Yandaş’ın transferi büyük olay olmuştu. İki ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray, başarılı futbolcunun transferinde karşı karşıya gelirken; Emre Belözoğlu’nun devreye girmesi kazananı belirledi...

MERT HAKAN’DAN KARŞI HAMLE GECİKMEDİ!

Önceden Galatasaray’la da görüşen Mert Hakan’ın, Galatasaray İdari Direktörü Şükrü Hanedar ile yaptığı konuşmalar sosyal medyaya sızmıştı. 25 yaşındaki futbolcunun, Galatasaray’ın Kadıköy’de Fenerbahçe karşısında yıllar sonrası kazandığı derbi sonrası Şükrü Hanedar’a attığı mesajlar, sosyal medyada olay olmuştu. Bu gelişmelerin üzerine sarı-lacivertli takıma imza atan Mert Hakan’ın avukatı Elif Sağdıç, bir duyuru yayınlayarak Galatasaray İdari Direktörü Şükrü Hanedar hakkında suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.

GALATASARAY’A GÖNDERMEDE BULUNMUŞTU

Fenerbahçe’ye imza attıktan sonra konuşan Mert Hakan Yandaş, “Bu süreç biraz sancılı oldu ama ben hiçbir yerde konuşmadım. Hayatım boyunca dürüstlüğe önem verdim. Verdiğim sözlerden dönmemeye dikkat ettim ve hep arkasında durdum. Bu süreçte de konuşulanların arkasında duran tek kulüp Fenerbahçe oldu. Bunun için başkanımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Emre ağabeye çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte neredeyse her gün konuştuk ve ne dediyse hep arkasında durdu.” diyerek Galatasaray’a bazı göndermelerde bulunmuştu.  

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya