SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Dries Mertens'in eğlenceli gol sevincinin hikayesi: Tommaso Starace

FUTBOL | 13.08.2022 12:36

Galatasaray’ın yeni transferi Dries Mertens’in eğlenceli gol sevincinin ardında Napoli’nin malzemecisi Tommaso Starace’nin olduğu ortaya çıktı. İşte o sevincin hikayesi...

1 Driest Mertens’in daha Türkiye’de resmi maça çıkmadan gol sevincinin tartışıldığı bir ortamda Belçikalı oyuncunun bu sevincinin hikayesini anlatacağız. İşte Belçikalı yıldızın, eğlenceli gol sevincinin ardında yatan hikaye…

Driest Mertens’in daha Türkiye’de resmi maça çıkmadan gol sevincinin tartışıldığı bir ortamda Belçikalı oyuncunun bu sevincinin hikayesini anlatacağız. İşte Belçikalı yıldızın, eğlenceli gol sevincinin ardında yatan hikaye…

2 9 sene Napoli forması giyen 35 yaşındaki futbolcu, kulübün ikonlarından biri oldu. En fazla gol atan Napoli futbolcusu unvanını ele geçiren Mertens, sahada olduğu kadar saha dışında, antrenmanda ve soyunma odasındaki neşeli tavrıyla da şehrin sevilen ismi haline geldi.

9 sene Napoli forması giyen 35 yaşındaki futbolcu, kulübün ikonlarından biri oldu. En fazla gol atan Napoli futbolcusu unvanını ele geçiren Mertens, sahada olduğu kadar saha dışında, antrenmanda ve soyunma odasındaki neşeli tavrıyla da şehrin sevilen ismi haline geldi.

3 Özellikle Napoli’nin malzemecisi Tommaso Starace ile olan diyalogları tüm futbolseverler tarafından ilgiyle takip edildi. Starace, Napoli’nin simge isimlerinden biri… Maradona döneminden kulüpte kalan tek personel olduğu için de saygınlığı daha da artıyor.

Özellikle Napoli’nin malzemecisi Tommaso Starace ile olan diyalogları tüm futbolseverler tarafından ilgiyle takip edildi. Starace, Napoli’nin simge isimlerinden biri… Maradona döneminden kulüpte kalan tek personel olduğu için de saygınlığı daha da artıyor.

4 O günlerden, bugünlere gelen Tommaso Starace, elinde espresso fincanıyla futbolculara kahve dağıtırken, soyunma odasında sergilediği dans figürleriyle ve ağzından çıkardığı ilginç seslerle takımın neşe kaynağı oluyor.

O günlerden, bugünlere gelen Tommaso Starace, elinde espresso fincanıyla futbolculara kahve dağıtırken, soyunma odasında sergilediği dans figürleriyle ve ağzından çıkardığı ilginç seslerle takımın neşe kaynağı oluyor.

5 Mertens, Tommaso için “Benim neşe kaynağım” ifadesini kullanıyor. Bu sebeple de bazı attığı golleri Tommaso Starace’ye ithaf etmek adına; onun meşhur dansını, gol sevincine yansıtıyor ve ortaya neşeli anlar çıkıyor.

Mertens, Tommaso için “Benim neşe kaynağım” ifadesini kullanıyor. Bu sebeple de bazı attığı golleri Tommaso Starace’ye ithaf etmek adına; onun meşhur dansını, gol sevincine yansıtıyor ve ortaya neşeli anlar çıkıyor.

6 Dries Mertens, bazı maçlarda attığı gollerden sonra değişik gol sevinçlerinde bulunsa da en dikkat çekeni Starace’nin dans figürleri oldu. Buna zaman zaman Lorenzo Insigne ve takım arkadaşları da eşlik etti.

Dries Mertens, bazı maçlarda attığı gollerden sonra değişik gol sevinçlerinde bulunsa da en dikkat çekeni Starace’nin dans figürleri oldu. Buna zaman zaman Lorenzo Insigne ve takım arkadaşları da eşlik etti.

7 Belçikalı yıldız, geçen sezon Napoli formasıyla çıktığı 37 maçta; 13 gol, 2 asist kaydetti. Napoli’de sözleşmesi sona eren Mertens, Napoli’nin ezeli rakibi Juventus’tan gelen 5 milyon Euro’luk teklifi de elinin tersiyle itti ve Galatasaray’a transfer oldu.

Belçikalı yıldız, geçen sezon Napoli formasıyla çıktığı 37 maçta; 13 gol, 2 asist kaydetti. Napoli’de sözleşmesi sona eren Mertens, Napoli’nin ezeli rakibi Juventus’tan gelen 5 milyon Euro’luk teklifi de elinin tersiyle itti ve Galatasaray’a transfer oldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya