SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Messi: İşlerin bu noktaya geleceğini düşünmemiştim

FUTBOL | 27.05.2020 16:31

Dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilen Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, son aylarda yaşanan süreçlerle alakalı açıklamalarda bulundu.

Messi: İşlerin bu noktaya geleceğini düşünmemiştim

Barcelona’nın Arjantinli süper yıldızı Lionel Messi, son aylarda tüm dünyanın yaşadığı stresli koronavirüs süreciyle alakalı açıklamalarda bulundu. 32 yaşındaki Arjantinli yıldız, reklam yüzü olduğu bir giyim firmasının konuğu olurken; futbolda son dönemde yaşayan yeni gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu.

“İŞLERİN BU NOKTAYA GELECEĞİNİ DÜŞÜNMEMİŞTİM”

Başlarda koronavirüsü hafife aldığını itiraf eden Arjantinli yıldız, “Açıkça konuşmak gerekirse işlerin bu noktaya geleceğini hiç düşünmemiştim. Böyle farklı süreçlerden geçtiğimiz günlerde, birçok belirsizlikle yaşamak bilindiği gibi kolay bir durum değil. Her şeyin en yakın zamanda normale dönmesini umut ediyorum. La Liga’nın seyircisiz olarak oynanması bazı zorluklar yaşatacak. Tribünsüz bir stadyum önünde oynamaya hazırlanmamız lazım, bunlar futbolda nadir olarak görülen şeyler. Geri döndüğümüz takdirde böyle şeyler normal” ifadelerini kullandı.

“TEKNİK OLARAK AYNI SEZON AMA TECRÜBELERİMİZ ÇOK DAHA FARKLI OLACAK”

Liglere verilen aradan sonra futbolun dönmesiyle alakalı konuşan Messi, “Mental ve fizik futbol için çok önemli detaylar. Sanıldığından çok daha önemli. Maçlar yeniden oynandığı takdirde, biz de çalışmalarımızı ona göre dizayn edeceğiz. Buna vaktimiz var. Teknik olarak aynı sezon ama tecrübelerimiz çok daha farklı olarak geri döneceğiz. Copa America’nın ertelenme olayı benim için hayal kırıklığı yarattı ama sadede gelirsek mantıklı bir karar. Her defasında bu kupada oynarken heyecanlanıyorum. Bu yılı geride bırakırsak, gelecek için çok umutluyum” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya