SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mesut Özil - Amine Gülşe çiftine teklif yağıyor

FUTBOL | 20.04.2020 13:12

Mesut Özil - Amine Gülse çiftinin 30 Mart'ta dünyaya gelen kızları Eda'ya reklam ajanslarından teklif yağıyor.

Mesut Özil - Amine Gülşe çiftine teklif yağıyor

Mesut Özil, koronavirüs nedeniyle verilen arayı eşi Amine Gülşe ve yeni dünyaya gelen kızı Eda ile geçiriyor. Transfer döneminde adı birçok takımla anılan 31 yaşındaki oyuncu, kariyerine Premier Lig'de Arsenal ile devam etme kararı almış olsa da gelecek sene ne olur bilinmez...

Londra ekibindeki geleceği sorgulanan ve Fenerbahçe camiası tatafından şiddetle takımda görülmek istenen yıldız oyuncunun nasıl bir strateji izleyeceği merak konusu.

Eşinin hamileliği boyunca Londra-İstanbul arası mekik dokuyan oyuncunun bu hasretliği artık bitirmesi bekleniyor.

Fenerbahçe ve birçok kulübün kapısını çaldığı Mesut Özil'e şu sıralar reklam teklifleri de yapıyor. Kızı Eda'nın doğumuyla birlikte ajansların yakın markajına giren yıldız oyuncu, adeta kızının menajerliğine soyundu. Reklam ajanslarının gözdesi haline gelen Eda bebeğe teklif yağıyor.

Dünyaca ünlü bir bebek bezi firması, Mesut Özil-Amine Gülşe çiftinin bebeklerine reklam filminde oynaması için 5 milyon TL gibi bir teklifte bulundu. Bunla kalamadı... Bir İngiliz dergisi de 250 bin sterlin (2 milyon 150 bin TL) karlışılığında Eda bebekle çekim yapmak için çiftin kapısını çaldı.

Tekliflere sıcak bakan ikili, kızlarından gelecek parayı BigShoe isimli derneğe bağışlamayı düşünüyor. 2019 yazında hayatlarını birleştiren Mesut Özil-Amine Gülşe çifti, düğünlerinde davetlilerden takı yerine kendileri adına bu yardım kuruluşuna bağışta bulunmalarını isteyerek önemli bir davranışa imza atmışlardı. Bu davranışlarıyla takdir toplayan ikili, bir kez daha binlerce çocuğa umut olmak istiyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya