SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mesut Özil için iki ihtimal: Ya Türkiye ya ABD!

FUTBOL | 10.11.2020 09:36

Arsenal'den ayrılacak olan Mesut Özil'e MLS ekipleri talip olurken; İngiliz medyasından da Fenerbahçe ve Galatasaray iddiası ortaya atıldı.

Mesut Özil için iki ihtimal: Ya Türkiye ya ABD!

Bu sezon sonunda Arsenal ile sözleşmesi sona erecek olan Mesut Özil ile ilgili her geçen gün farklı iddialar ortaya çıkıyor. İngiliz ekibinin menajeri Mikel Arteta ile büyük problemler yaşayan Özil, kadro dışı bırakılmıştı.

Arsenal’in eski menajeri Arsene Wenger de bu duruma büyük tepki gösterirken; Mesut Özil gibi bir ismin oynatılmadığı için eleştiriler getirdi.

Öte yandan MLS’ten Mesut Özil’e büyük bir ilgi olduğu da ortaya çıktı. ABD’nin önde gelen kulüpleri LA Galaxy, Inter Miami ve New York City’den 32 yaşındaki futbolcuyu yakın takibe aldılar.

Ayrıca İngiliz medyasında Mesut Özil’in ismi Galatasaray ve Fenerbahçe ile anılsa da bu ihtimalin zayıf olduğu ortada… Türk kulüplerinin finansal anlamda yaşadığı zorluklar nedeniyle bu transferin gerçekleşme olasılığı oldukça düşük.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya