SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Oliver Bierhoff'tan Mesut Özil açıklaması!

FUTBOL | 14.05.2021 11:51

Alman milli takımının menajeri Oliver Bierhoff'tan Fenerbahçeli Mesut Özil hakkında flaş bir açıklama geldi.

Oliver Bierhoff'tan Mesut Özil açıklaması!

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü yıldızı Mesut Özil, 2018 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Londra'da çektirdiği bir fotoğraf sonrası Almanların ırkçı saldırılarına maruz kalmış ve Dünya Kupası sonrası milli takım kariyerini sonlandırmıştı. Konuyla ilgili olarak Alman milli takımının menajeri Oliver Bierhoff'tan ise flaş bir açıklama geldi. Phrasenmaher adlı bir podcast yayınına katılan 53 yaşındaki eski futbolcu söz konusu döneme ilişkin şunları kaydetti:

"Mesut Özil'i yeniden görmekten mutlu olurum. Hiçbir baskı altında kalmadan onunla yeniden konuşmak beni mutlu ederdi. İlla ki bir sonuca varmamız ve bunu basına açıklamamız gerekiyor. Kendisinin başından geçenlerin bize Dünya Kupası öncesi zemin kaybettirdiğini düşünüyorum. O dönemde duyguları ve tepkileri çok küçümsedim. 

Maalesef Mesut ile uzun bir süredir temasta değilim. Ona bir-iki kez mesaj atmıştım. Sonrasında çocuğunun doğumunu da kutladım. Türkiye'de yeni bir hayata başladığını hissediyorum. Umarım kendisinden bize yapışan bir şey olmaz. Uzlaşmamız gerektiğine dair bir düşüncem yok."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya