SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mesut Özil, aşırı hız nedeniyle ifade verdi!

FUTBOL | 05.11.2020 21:43

Arsenal'ın Ocak ayına kadar kadro dışı bıraktığı Mesut Özil'in bu defa da trafikte hız sınırını aştığı ortaya çıktı.

Mesut Özil, aşırı hız nedeniyle ifade verdi!

Arsenal'daki sözleşmesinin son yılına giren Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, takımının Premier Lig ve UEFA Avrupa Ligi için bildirdiği listede kendisine yer bulamamış ve Ocak ayına kadar kadro dışı kalmıştı. Son dönemlerde sırtını bir türlü doğrultamayan 32 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusunun şimdi de hız sınırını aştığı ortaya çıktı.

Yıldız isim, 2 Temmuz günü saat 11.50'de antrenmandan evine dönerken saatte 97 mil hız yaparak trafik polisine yakalanırken Bromley'deki mahkemeye verdiği savunmada konsantrasyonunu bir anda kaybettiğini ve aracının hız göstergisinin kilometreye göre ayarlı olduğunu zannettiğini belirtti.

Evening Standard gazetesinin ulaştığı savunma metninde "Tüm bunlar bu durumu mazur göstermiyor. Ben de yaptığım hızın kesinlikle savunulamayacağını kabul ediyorum." diyerek suçunu itiraf eden Özil, yedi aylık kızının sağlığı için koronavirüs salgını ve eşi Amine Gülşe'nin araba kullanamamasını da gerekçe göstererek trafikten men yerine para cezasına çarptırılmayı talep etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya