SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mesut Özil’den Kızılay’a bağış

FUTBOL | 02.05.2020 17:18

Arsenal’in Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil, Türk Kızılayı’na 713 bin Lira bağış yaparak 114 bin kişinin faydalanacağı bir yardımda bulundu.

Mesut Özil’den Kızılay’a bağış

Arsenal’in yıldız futbolcularından Mesut Özil, Türk Kızılay’ının başlattığı ramazan ayı kampanyasına 713 bin Lira bağış yaptı. Kızılay’ın yaptığı açıklamaya göre; Özil’in yaptığı gıda ve ramazan kolisi yardımından yaklaşık olarak 114 bin aile faydalanacak.

Türk Kızılay’ından yapılan açıklamada, Mesut Özil'in, "Dertler paylaştıkça bitecek, yeter ki inan buna" sloganıyla yürütülen kampanyaya, ihtiyaç sahiplerinin faydalanması için 713 bin liralık destekte bulunduğu ifade edildi.

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Mesut Özile'e yaptığı bağıştan dolayı teşekkür ederek, "İyilik çemberimizi büyüten Mesut kardeşime ve hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Mesut kardeşimin yaptığı bağışla temin edeceğimiz malzemeleri de en kısa sürede ihtiyacı olanın evine ulaştıracağız. Hayırseverlerimize de çağrıda bulunmak istiyorum, kampanyamız devam ediyor. Bağışlarınızla daha çok haneye ulaşabiliriz" açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya