SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mesut Özil’in menajeri Erkut Söğüt’ten Fenerbahçe açıklaması

FUTBOL | 09.05.2020 18:17

Kariyerine Premier Lig ekiplerinden Arsenal’da devam eden Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil için oyuncunun menajeri Erkut Söğüt, Fenerbahçe açıklaması yaptı.

Mesut Özil’in menajeri Erkut Söğüt’ten Fenerbahçe açıklaması

Son koronavirüs dönemiyle birlikte maaş indirimi konusunda diğer Arsenalli futbolcular gibi aynı fikirde olmayan Mesut Özil için birçok transfer dedikodusu ortaya atıldı. Londra ekibindeki maaş indirimini kabul etmeyen futbolcu, eleştirmenler tarafından topa tutuldu. Bu süreçten sonra ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın Mesut Özil hakkındaki açıklamalarıyla birlikte; yıldız futbolcu için Fenerbahçe transferi haberleri yazıldı.

Bu bağlamda yayıncı kuruluş BeIN Sports’a konuşan Mesut Özil’in menajeri Erkut Söğüt, temsilcisinin Fenerbahçe’ye transferi konusunda net bir bilgi veremeyeceğini açıkladı.

“FENERBAHÇE HAKKINDA KONUŞAMAM”

Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transferiyle ilgili konuşan Erkut Söğüt, “Bu konu hakkında konuşamam, ben bir avukatım. Sadece Mesut’un değil, Arsenal’in de menajerliğini yapmaktayım. Gizlilik ilkesine göre konuşmama hakkım var. Kendimi ve oyuncumu gereksiz bir olayın içerisine atmama gerek yok. İleriye dönük konuşacak olursak; Mesut’un daha 1 yıllık sözleşmesi var. Arsenal’le 1 sene daha devam edecek. Bir değişiklik düşünmüyoruz. 1 yılın ardından ne olur, zaman gösterecek. Mesut, o kontrattan sonra 32 yaşında olacak. Oynamak için birkaç senesi daha olacak. Ailesi bir karar verir, en hayırlısı neyse o olur” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya