SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Metin Öztürk, daha güçlü Galatasaray sloganıyla yoluna devam ediyor

FUTBOL | 10.03.2020 13:48

Galatasaray'da 2021 seçimlerine hazırlanan Metin Öztürk, toplantılarına devam ederken, "Daha güçlü Galatasaray" sloganına vurgu yapıyor.

Metin Öztürk, daha güçlü Galatasaray sloganıyla yoluna devam ediyor

Sarı-kırmızılı kulüpte 2021 yılında yapılacak olan seçimler için adı geçen Metin Öztürk, “Daha güçlü Galatasaray” söylemiyle toplantılarını sürdürüyor. Prof. Dr. Emre Alkin’in moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıda 28 Mart’taki Mali Genel Kurul’daki ibra konusu da konuşuldu. Ekonomik anlamdaki zorluklar, 3 yıllık başkanlık sürecini çok etkilediği ve seçim sürecinin 2 seneye indirilmesi durumu rahatlatacağı ifade edildi.

Galatasaray’ın kaybolan değerlerine vurgu yapan Öztürk, “Bozulmadan uzaklaşarak, kulüp siyasetine de bulaşmadan çözümler arıyoruz” yorumlarında bulundu. Problemlerin sadece 1 kişiye yüklenemeyeceğini belirten Öztürk, kendi kafasındaki modelle ilgili de bilgiler verdi. Metin Öztürk, “Kulübümüzü doğru şekilde yönetip geleceğe dair emin adımlar atarak ilerlemek istiyoruz ve bu yönde bir model oluşturmalıyız” söylemlerine yer verdi.

TÜZÜK DEĞİŞMELİ

Galatasaray’daki yaşanan kaosu bitirmek için tüzük değşikliği şart. Yönetim süresinin 2 yıldan 3 yıla uzatılması bize uymadı. Dinamiklerimiz 3 yıllık süreci kaldırmıyor.

YETİŞTİRİCİ MİSYONA DÖNÜŞ ŞART

Amatör şubelerde zarar ön planda. Bu branşların kurtuluşu yetiştirici misyondan geçiyor. Yerli sporcu ve yerli antrenörler kulübümüzün geleceği adına yararına olacaktır.

MARKA DEĞERİ VE GELİR

Ülkemizin en önemli markası durumunda olan Galatasaray’ın değeri daha da arttırılmalı. Sponsorluk ve gelir ancak bu şekilde artar.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya