SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Metin Öztürk: Fatih Terim, başarılı olursa kalır; tıpkı bizim gibi!

FUTBOL | 15.06.2021 17:09

Galatasaray başkan adayı Metin Öztürk, yaklaşan seçim öncesi Fatih Terim tartışmalarına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Metin Öztürk: Fatih Terim, başarılı olursa kalır; tıpkı bizim gibi!

Galatasaray'da başkanlık seçimleri yaklaşırken adaylardan biri olan Metin Öztürk, önemli açıklamalarda bulundu.  Lig Radyo’ya konuşan Metin Öztürk’ün açıklamalarındaki en dikkat çekici bölüm ise Fatih Terim’le ilgili sözleri oldu.

Metin Öztürk, Galatasaray’ın kendisi için anlamını şöyle ifade etti:

"Adımın Metin olmasının sebebi Metin Oktay'dan gelir. Bizim sabah uyandığımızdan akşam yatana kadar her tarafımız Galatasaray.”

Öztürk, ekonomi ve sportif başarıya ilişkin hedeflerine dair ise şunları söyledi:

“Kasayı bilene teslim edeceğiz. Başarı ve paranın kendi kombinasyonu içinde dönmesi lazım. Galatasaray'ın kuruluş değerlerine ait bir adamım.

Bizim 2-3 senedir hazırlığımız vardı, diğer yeni adaylardan bu bağlamda daha avantajlıyız.”

"3 DEĞİL, 6 YILLIĞINA GELİYORUZ"

Öztürk, “3 yıllığına değil 6 yıllığına geliyoruz. 6 yıllık bir planımız var.” diyerek ise iki dönemlik bir başkanlık planlarının olduğunu söyledi.

"RAKİBİMİZ YÜZDE 51 ALACAĞINI SÖYLEDİ AMA…”

“Rakiplerimizin de kaç oy alacağını biliyoruz. Bir başkan adayımız yüzde 51 oy alacağını söyledi. Ben onun yüzde 19 alacağını biliyorum. Biz kazanacağız.” şeklinde de konuşan Öztürk, seçimi kendilerinin önde bitireceğini öne sürdü.

"TERİM'Cİ DEĞİLİM"

Metin Öztürk, tartışma konusu olan Fatih Terim ile ilgili ise dikkat çeken şu ifadeleri kullandı:

“Ben Terim'ci değilim, liseci değilim, atkılı değilim. Böyle olursam başkan olamam. Fatih Terim bizim için vazgeçilmez değildir. Başarılı olursa kalır, olmazsa gider; tıpkı bizim gibi.”

Öztürk, sandığa ilişkin ise şöyle konuştu.

“Seçim günü rengimiz mor. Mor renk forma yapmayacağız merak etmeyin. Mor asaletin rengidir. Asaletin rengine oy versinler."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya