SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Metin Öztürk: Galatasaray'ın 1 lirası boşa gitmemeli

FUTBOL | 09.05.2021 20:56

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk, göreve gelirse gerçekleştireceği projeleri açıkladı.

Metin Öztürk: Galatasaray'ın 1 lirası boşa gitmemeli

Galatasaray'da başkan adayı Metin Öztürk, sarı-kırmızılı ekibin kuruluş vizyonuna ve misyonuna yakışan projeler gerçekleştireceğini; sosyal medya hesabından yayınlamış olduğu videoyla duyurdu.

Galatasaray'a modern bir tesis sağlamak için Kemerburgaz Tesisleri'ne hız verecek olan Metin Öztürk, faizsiz kaynak sağlayarak yapılandırma gerçekleştireceğini belirtti. Amatör branşları da es geçmeyen Öztürk, bu konuda sponsorluk anlaşmaları yaptığını ve kulüp bütçesinin buradan etkilenmeyeceğini ekledi. Avrupa kupalarında tekrardan başarılar sağlamak istediğini belirten başarılı iş insanı, bu bağlamda global sponsorlar ile görüşmelerini tamamladığını açıkladı. Dijital platformlarda etkin bir şekilde taraftarlarla etkileşimde olacağı projelerini açıklayan başkan adayı, aynı zamanda tesis ve Galatasaray Adası gibi ortamları arttıracağını ifade etti. 60 yaşındaki iş insanı, Galatasaray'da ayrışmaya son vereceğini ve sadece kulüp için mücadele edeceklerinin altını çizdi. Son olarak faiz yükünden yeni planlarla kurtulacaklarını söyleyen Öztürk, "Galatasaray'ın 1 Lirası bile boşa gitmemeli" dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya