SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Metin Öztürk: Bilgi saklayarak Galatasaray’ın geleceğini karartmayın!

FUTBOL | 25.12.2020 12:31

Galatasaray’da başkan adaylığını açıklayan Metin Öztürk, “Yapılandırma: Ne getirir? Ne götürür?” konulu bir Zoom toplantısı düzenledi.

Metin Öztürk: Bilgi saklayarak Galatasaray’ın geleceğini karartmayın!

Mayıs ayındaki olağan seçimler için adaylığını açıklayan Metin Öztürk, “Yapılandırma: Ne getirir? Ne götürür?” konulu bir Zoom toplantısı düzenleyerek önemli konulara değindi.  

Sarı-kırmızılı camianın önde gelen isimlerinin katıldığı Zoom toplantısında, Bankalar Birliği ile uzatılacağı açıklanan anlaşmanın şartlarının Sportif’in ana hissedarı olan kulüp üyelerinden saklandığını ifade eden Öztürk, “Bilgi saklayarak Galatasaray’ın geleceğini karartmayın.” dedi.

Prof. Dr. Emre Alkin’in moderatörlüğünde yapılan toplantıda camianın önde gelen isimleri Metin Ünlü, İsmail Sarıkaya, Erhan Gündal, Gürkan Eliçin, Ömer Tümay, Arif Badur, Mustafa Ekeman, Emir Kıvırcık, Çetin Öztürk, Ahmet Tirali, Yasin Çakmak söz aldılar.

Gürkan Eliçin, 7+2 yıllık sözleşmenin ilk 2 yılının dikensiz gül bahçesi, sonrasının ise felaket yılları olduğunu; sadece 5 ay süresi kalan bir yönetimin, bu anlaşma ile kendisinden sonra gelecek yönetimleri sıkıntıya soktuğunu ifade etti.

Arif Badur, futbolda alt yapıya önem verilerek buradan elde edilecek gelirle borçların azaltılabileceğini söylerken, Erhan Gündal da bu görüşü destekledi.

Şeffaf olmayan bu ortamın kulübün geleceğini tehlikeye attığını belirten Ömer Tümay, durumdan endişeli olduğunu söyledi.

Metin Ünlü, kulübü yetkisiz bir yönetimin temsil ettiğini, atılan ve atılacak imzaların hukuksuz olduğunu dile getirdi.

Sportif ve Dernek arasındaki borçlanmanın, yapılan yanlış uygulamalarla Derneğin mevcudiyetini tehlikeye soktuğunu belirten katılımcılar, önlem alınmazsa Ada başta olmak üzere kulübün tüm gayrimenkullerinin risk altında olduğunu ifade ettiler.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya