SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Metin Öztürk: Her türlü duruma karşı hazırız, buradayız!

FUTBOL | 06.05.2021 11:20

Galatasaray'da başkan adaylarından Metin Öztürk, mevcut yönetimin 29 Mayıs'taki seçimleri iptal etmesine yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Metin Öztürk: Her türlü duruma karşı hazırız, buradayız!

Metin Öztürk, sosyal medya hesabı Twitter'dan, aday yönetim kurulu listesindeki isimlerle Galatasaray Stadyum Müzesi önünden çekilmiş bir fotoğrafla, "Biz genel kurul iradesini hiçe saymaya kalkabileceklerini biliyorduk. Galatasaray'a dâhili ve harici zarar verebilecek her türlü duruma karşı hazırız ve buradayız." paylaşımında bulundu.

İki yönetici istifa etti

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Mahmut Recevik ve Emre Erdoğan görevinden istifa etti.

Mahmut Recevik Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Değerli büyük Galatasaray camiasına: Bugün bulunmadığım yönetim kurulu toplantısında alınan karar sonrası görevimden istifa ettiğimi saygıyla duyururum." dedi.

Burak Elmas: İptal söz konusu olamaz

Başkan adaylarından Burak Elmas Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Devletin yetki ve kararları adına niyet okuyarak, yasal takvimi devam eden, etmesi önünde aksi yasal bir karar ve hiçbir engel olmayan seçimin "iptali" söz konusu olamaz. "Erteleme" koşulları ve süreleri ise tüzüğümüzde açıkça belirtilmiştir. Bu seçim mutlaka yapılacak. Galatasaray demokrasi kültürünün gücünü herkese göstermek adına, yasal süre bitimi 7 Mayıs 2021 saat 18.00'e kadar, seçim listeleri ve ilgili evrakımızı Divan Kurulu'na teslim edeceğimizi beyan ederiz. Genel Kurul iradesinin sandığa yansıması için elimizden geleni yapacağız." dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya