SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Metin Sipahioğlu: Zorlu ve Rıdvan Dilmez sezonu algısı yaptılar!

FUTBOL | 05.03.2021 21:54

Fenerbahçe Yöneticisi Metin Sipahioğlu, gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Metin Sipahioğlu: Zorlu ve Rıdvan Dilmez sezonu algısı yaptılar!

Fenerbahçe Yöneticisi Metin Sipahioğlu, TRT Spor yayınına telefonla bağlanarak gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu ve sarı-lacivertli camiaya da birlik beraberlik çağrısı yaptı.

Metin Sipahioğlu, “3 Temmuz kumpasından sonra hangi takımın şampiyonluklar kazandığı ortada. Bu kumpastan sonra hangi takımın zirveden en dibe, hangi takımın dipten zirveye geldiği ortada. Hangi takımın otobüsünün kurşunlandığı da ortada. Geçtiğimiz sezon zorlu algısı ile bizim doğranmamızı sağladılar. Bu sene de Rıdvan Dilmen sezonu algısı yaptılar. Ülke futboluna kirli algıyı getirdiler. Serdar Tatlı’yı MHK’nın başına biz getirmişiz gibi algı yaptılar. Sonra da kimin çıkıp Serdar Tatlı’nın MHK Başkanı olması için destek verdiğini söylediğini de gördük.” ifadelerini kullandı.

Sipahioğlu, “Hakemlerden herkes için gördüklerini çalmalarını istiyoruz. Kimseden etkilenmemelerini istiyoruz. 4 dakika 17 saniye bizim golümüz incelendi. Dün akşam gri diyebileceğimiz pozisyonu tek açıdan ve 9 saniyede yangından mal kaçırır gibi iptal ettiler. Sonra da bizden iyi niyet bekliyorlar. Fenerbahçe nasıl iyi niyet göstersin?” sözleri ile de hakem kararlarına tepki gösterdi.

Sipahioğlu, “PFDK, dirsek atıp kırmızı kart gören bir oyuncuya sadece 1 maç ceza verdi. Bunu verebiliyorsa, Türk futbolu sadece bağırma, çağırma ve algılarla yönetiliyordur.” diyerek ise Galatasaraylı Mostafa Mohamed’e direkt kırmızı kartın ardından 1 maçlık ceza verilmesine dikkat çekti

2012 yılındaki play-off finalinde rakibimizin maça çıkabilmesi için stoperleri ve teknik direktörlerinin cezaları ertelendi. Biz bunları bile gördük. Türkiye de görsün, farkında olsun. Biz bunlardan sonra günümüzdekilere şaşırmıyoruz. Düzen böyleyken biz son 25 yıldır, 10 senedir kimlerin şampiyon olduğunu hatırlatmak durumundayız.” şeklinde de konuşan Sipahioğlu, Fenerbahçe’nin 2014 yılından bu yana şampiyonluk yaşamadığına değindi.

Sarı-lacivertli yönetici, “Camiamıza çağrı yapmak istiyorum. Uzun süredir şampiyon olamadık ama son 13 haftadayız. Birlik olalım, kenetlenelim. Son 13 haftada herkes gerçek Fenerbahçe’yi görecek.” ifadeleri ile de taraftarlara ve camiaya seslendi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya