SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Michael Skibbe'ye tecavüz şoku

FUTBOL | 09.05.2020 10:57

Galatasaray'ın eski teknik direktörü Michael Skibbe'nin başı kayınbiraderiyle dertte. İki kadına tecavüz eden şahsın, bu eylemleri Skibbe'nin evinde gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

Michael Skibbe'ye tecavüz şoku

Galatasaray'ın eski teknik direktörlerinden Michael Skibbe, gündeme bomba gibi düştü... 2008-09'da sarı-kırmızılıların başına gelen ancak şubat ayında takımdan ayrılıp ülkeyi terk eden Alman çalıştırıcı, ülkesinde kan donduran bir olayla gündeme geldi.

Galatasaray'dan ayrılmasının ardından ülkemize yolu tekrardan düşen Skibbe, Eskişehirspor ve Karabükspor'u da çalıştırmıştı. Şu sıralar Borussia Dortmund'un U23 takımında görev yapan Alman hocanın başı, kayınbiraderiyle dertte...

54 yaşındaki çalıştırıcının dördüncü eşinin kardeşi; Yosef M. adındaki şahsın iki kadına tecavüz ettiği ortaya çıktı. Bu eylemi de Michael Skibbe'nin evinde gerçekleştirince; Alman teknik adamın ismi, hiç de istenmeyen bir olayla anılmaya başladı.

En az iki kadına Skibbe'nin villasında tecavüz eden zanlı, Frankfurt Eyalet Mahkemesi tarafından 8,5 yıllık hapis cezasına çarptırıldı. Tecavüzleri, Skibbe'nin evinde yaptığı ve kadınları ilaçla uyutup kadınları etkisiz kıldığı ortaya çıktı.

Alman çalıştırıcı ve eşi duruşmayı birlikte takip ederken Mahkeme Başkanı Bettina Reucher-Hıdges, "Yosef M., canavarca bir hisle hareket ettin. Genç bir kızın hayatını mahvettin. Bazı eğilimlerin var ve kontrol edemiyorsun! Gençleri senden korumalıyız" diyerek zanlıyı 8,5 yıllık cezaya çarptırdı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya