SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Zakarian'dan Neymar'a: Hep ağlıyor!

FUTBOL | 09.12.2019 21:24

Zakarian'dan Neymar'a: Hep ağlıyor!

Fransa Ligue 1'de 17. hafta mücadelesinde lider; Paris Saint Gerimain, Montpellier deplasmanına konuk oldu. Mücadelenin ilk yarısını 1-0 yenik kapatan PSG, 7 dakika içinde bulduğu 3 golle karşılaşmadan 3-1'lik galibiyetle ayrıldı...

Karşılaşmanın ardından mikrafon uzatılan Montpellier Teknik Direktörü Michel Der Zakarian, Brezilyalı yıldız Neymar'dan şikayetçiydi.. Başarılı çalıştırıcı, Sambacı'nın rakip taraftar ve futbolcuları kızdırmaya yönelik hareketlere imza atmasını bir türlü anlamlandıramadığını söyledi.

Montpellier forveti; Andy Delort ile gerilim yaşayaıp soyunma odasında da bunu sürdüren Neymar'ın tavırlarından rahatsızlık duyduğunu belirten Zakarian, hem oyuncularını tahrik ettiğini hem de sızlandığını söyledi.

Neymar'ın çalımları ve hareketleriyle trübünleri provake ettiğini belirten Zakarian, "Bir tekme yediği zaman da ağlıyor" şeklinde konuştu.

Zakarian'ın ardından maçta Neymar ile gerginlik yaşayan Delort da benzer ifadeler kullandı. Brezilyalı yıldızın insanlara saygısızca davrandığını vurgulayan Delort, "Neymar, harika bir oyuncu...

Karşılaşmanın ardından bu tip hareketler yapması çok üzücü. PSG'nin 3-1 önde olduğunu hatırlattım ona. 63 kez verkaç yaptı ve bunu yapmasının gerçekten hiçbir anlamı yoktu. Bunu neden yaptığını sorduğumda; sadece pas yaptığını söyledi.

Saygısızcaydı. Demek ki aynı eğitimi almamışız. Çok sert ve kibirli. Neymar'a; insanlara saygı göstermesi gerektiğini ifade ettim. Örnek alınan biri olmak istiyorsa; beaz değerlere sahip olması lazım.

Fransa'ya geldiğinden beri sergilediği davranışları herkes gördü. İnsanlara sataşıyor ve hep kötü konuşuyor. Burnu havada birisi" diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya