SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mickael Tirpan, Kasımpaşa'dan ayrılacağını açıkladı!

FUTBOL | 17.12.2020 18:45

Kasımpaşa'da forma giyen Mickael Tirpan, devre arasında takımdan ayrılacağını duyururken İstanbul'un büyük kulüplerinin kendisini istediğini de doğruladı.

Mickael Tirpan, Kasımpaşa'dan ayrılacağını açıkladı!

Kasımpaşa'nın geçtiğimiz sezonun devre arasında Lokeren'den kadrosuna kattığı Mickael Tirpan, Belçika basınına verdiği röportajda sözleşmesinin devam etmesine rağmen kulüpten ayrılacağını açıkladı. Het Belang van Limburg gazetesiyle özel bir söyleşi gerçekleştiren 27 yaşındaki ön libero, üç büyüklerin kendisini istediğini ancak eşinin MS hastası olması sebebiyle Belçika'ya döneceğini belirtirken şunları kaydetti:

"Türkiye'de oynadığım süre içerisinde birkaç kez haftanın takımına seçildim. Medyada da hakkımda son derece olumlu yorumlar yapılıyor. Türk vatandaşlığım da olduğu için milli takım tarafından takip ediliyorum. Önümüzdeki yılın başından itibaren birkaç hazırlık maçına çağrılabileceğimi düşünüyorum. Menajerim de büyük kulüplerin beni istediğini söyledi. Ancak üç büyüklere transfer olmak beni daha mutlu yapmayacak. Belçika'ya dönme şansım olursa bunu derhal değerlendirmek istiyorum.

Kasımpaşa kulübü eşimin hastalığından sonra beni hep destekledi. Kızımın ilk doğum gününü kaçırmak zorunda kaldığım için çok üzgündüm. Ancak Trabzonspor'a attığım golden sonra yanıma gelip ertesi gün 24 saatliğine Belçika'ya gidebileceğimi söylediler. Kazandığımız için bana ödül vermişlerdi. Kulüpteki herkes yaşadıklarımdan haberdar. Eğer bir Belçika kulübü kapıyı çalarsa oturup medeni bir şekilde teklifi değerlendirebiliriz. Herkesin bir insani yanı var. Dolayısıyla bu durumun ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorlar."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya