SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Milan Skoda’nın menajerinden transfer açıklaması!

FUTBOL | 13.11.2020 22:01

Milan Skoda ve Martin Hasek'in menajerliğini yapan Gökmen Kore, Kara Kartal’ın iki oyuncuyla da ilgilendiğini, Skoda’nın transferine ise Rizespor’un engel olduğunu açıkladı.

Milan Skoda’nın menajerinden transfer açıklaması!

Süper Lig takımlarından Rizespor’da kariyerini sürdüren Milan Skoda’nın menajeri Gökmen Kore, Çekya basınına açıklamalarda bulundu. Kore, geçtiğimiz transfer döneminde Skoda’nın Beşiktaş’a transfer olma ihtimalinin doğduğunu ama Rizespor’un onu vermek istemediğini söyledi.

“ÇOK ÖNEMLİ BİR OYUNCU, BEŞİKTAŞ’A GİDEBİLİRDİ”
Çek forvetin şu anda Karadeniz temsilcisinde istediği süreleri bulamadığını belirten Kore, ''Yine de o büyük bir yıldız. Çok önemli bir oyuncu. Tekrar oynamaya başlayacaktır. Yaz transfer döneminde iyi bir paraya Beşiktaş’a gidebilirdi ancak Rizespor onu bırakmak istemedi'' ifadelerini kullandı.

“BEŞİKTAŞ RİSK ALMAK İSTEMEDİ”
Beşiktaş’ın, Sparta Prag'dan ayrıldıktan sonra henüz kendine bir kulüp bulamayan 25 yaşındaki Çek oyuncu Martin Hasek’e de ilgisi olduğunu söyleyen menajer, ''Babası beni birkaç kez aradı ve oğlu için kulüp bulmamı istedi. Bunu başardım ve Beşiktaş’tan iyi bir teklif aldım ama Hasek Sparta Prag’dan pek iyi ayrılmamıştı. Daha sonra konuştuk ama Beşiktaş risk almak istemedi'' şeklinde konuştu.


 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya