SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Milli futbolcumuzun takımı teste girmek istemedi

FUTBOL | 19.03.2020 13:45

Milli futbolcumuz Enes Ünal’ın takımı Real Valladolid, La Liga yönetiminin takımlara uyguladığı prosedürü deldi, koronavirüs testine girmedi.

Milli futbolcumuzun takımı teste girmek istemedi

Milli golcümüz Enes Ünal’ın İspanya’da forma giydiği takım olan Real Vallodolid, La Liga yönetiminin kulüplere uyguladığı virüs testine girme zahmetini göstermedi. Yöneticilerin takımlara verdiği test aşamalarını reddeden Vallodolid, futbolcularına kit vermeyi kabul etmedi.

KORONAVİRÜS TESTİNE GİRMEDİKLERİNİ RESMEN AÇIKLADILAR

Brezilyalı efsane futbolcu Ronaldo’nun takımı Real Valladolid, La Liga’nın kulüplere uygulattığı koronavirüs testine girmeyi reddettiklerini, kendileri açıkladı. İspanyol kulübün basın tarafıyla ilgilenen yöneticisi Espinar, kamuoyuna duyurduğu mesajda, “Evet testi reddettik. La Liga yöneticileri her takıma olduğu gibi bize de test önerisinde bulundu. Fakat biz sosyal ve medikal açıdan bu önerilerini kibarca reddettik. Bizim hiçbir futbolcumuzda herhangi bir belirti olmamıştır, ihtiyacı olanlar kullansın. Önceliğiniz hastalanan insanlar olmalı” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya