SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Milli maçlarımız sessiz sedasız geçecek

FUTBOL | 10.03.2020 16:42

2020 Avrupa Şampiyonası öncesi A Milli Futbol Takımımızın mart ayı sonunda oynayacağı hazırlık maçları, koronavirüs sebebiyle sessiz sedasız geçecek.

Milli maçlarımız sessiz sedasız geçecek

Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık müsabakaları kapsamında Slovenya ve Avusturya ile deplasmanda karşılaşacak Milli Takımımızın maçları, yeni tip koronavirüs sebebiyle seyircisiz oynanacak. Avrupa’da son zamanlarda yayılan virüs, futbola da etkisini göstermeye devam ediyor.

FIFA VE DEVLETLER ÖNLEMLERİNİ ALMAYA DEVAM EDİYOR

Mart ayının 27’sinde öncelikle Slovenya, 30’unda da Avusturya ile oynayacağımız hazırlık müsabakalarında, devlet yetkilileri tarafından önlemler alındı. Alınan önlemler neticesinde milli takımımızın maçlarını, seyircisiz oynatma kararı verildi. Özellikle Avrupa’da son dönemde hızla yaygınlaşan koronavirüs vakaları, yetkililerin bu kararı vermesinde büyük rol oynadı. Dünya Sağlık Örgütü’nün yayınladığı son dakika açıklamasında, koronavirüsünü taşıyan insan sayısının 133 bini aştığı söylendi. Yapılan açıklamada aynı zamanda virüsü yenen insan sayısının da 62 bin’i geçtiği duyuruldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya