SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Milli takıma hoca seçiminde Hamit Altıntop etkisi...

FUTBOL | 11.09.2021 10:20

Milli takımda Şenol Güneş'in ayrılığından sonra yeni hoca bakılmaya başlandı. Hamit Altıntop'un yeni teknik direktör seçiminde önemli rol oynacağı ortaya çıktı.

Milli takıma hoca seçiminde Hamit Altıntop etkisi...

TFF, dün yaptığı resmi açıklamayla teknik direktör Şenol Güneş ile karşılıklı anlaşmaya varılarak yolların ayrıldığını duyurdu. Güneş’in ayrılığı sonrasında milli takımın başına hangi hocanın geçeceği ise kamuoyu tarafından merak konusu olmaya devam ediyor.

Sosyal medyada ezici bir çoğunluk ay-yıldızlıların başına 3 maçlığına Sergen Yalçın’ın geçmesini istiyor. Milli takım ile adı geçen bir diğer isim ise şu anda boşta olan teknik adam Okan Buruk oldu.

TFF’nin elinde Okan Buruk’un da dahil olduğu birkaç kişilik liste ortaya çıktı! Spor Gecesi Digital’den Gökhan Dinç’in haberine göre; Türkiye Futbol Federasyonu, Şenol Güneş’in yerine Okan Buruk ve Mustafa Denizli isimleri üzerinde duruyor. Özellikle üç maçlığına Denizli isminin cazip kılındığı belirtildi.

Ayrıca milli takımın hoca seçiminde Hamit Altıntop’un da önemli rol oynayacağı ortaya çıktı. Ünlü spor yorumcusu Gökhan Dinç, Altıntop’un hoca adaylarını belirleyeceğini ve bu isimleri yönetim kuruluna sunacağını ifade etti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya