SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Lucescu'dan geri dönüş sinyali!

FUTBOL | 25.10.2019 22:34

Lucescu'dan geri dönüş sinyali!

A Milli Futbol Takımı'nın eski teknik direktörü Mircea Lucescu, açıklamalarda bulundu.

Türkiye Milli Takımı, Beşiktaş ve Galatasaray'ın eski çalıştırıcısı Mircea Lucescu, ülkesinde kariyerine ve geleceğine dair açıklamalarda bulundu.

Bir takım çalıştırmayı bıraktığı dönemden bu yana sessiz ve sakin bir hayat geçirdiğini belirten Rumen teknik adam, Shaktar Donetsk'i artık çalıştırmasının imkansız olduğunu belirtirken Ukrayna'da çok fazla arkadaşı olduğunu ve onları hayal kırıklığına uğratmak istemediği için Dynamo Kiev'e de gitmeyeceğini sözlerine ekledi.

Dinlenme sürecinin ardından şu anda takım çalıştırmaya fiziksel ve mental olarak hazır olduğunu da belirten Mircea Lucescu, bu süreçte birçok teklif aldığını fakat buna rağmen çok seçici davrandığını belirtti. Takım çalıştırmanın en önemli noktalarından biri olarak doğru teklifi seçip değerlendirmek olduğunu söyleyen Rumen teknik direktör istekli olmasına rağmen önüne gelen her teklifi de kabul edemeyeceğini de ifade etti.

Şampiyonluk için mücadele eden ve iyi bir kadroya ssahip olan ekiplerden birinini kendisine teklif götürmesi halinde göreve hazır olduğunu belirten tecrübeli teknik adamın, Ocak ayından itibaren yeniden sahalara dönmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Shakhtar Donetsk döneminde taktığı değerli saat hakkında da yeniden konuşan Mircea Lucescu, kolundaki saatin 100 bin euro olduğunu fakat kulübe 500 milyon euro miktarı bir para kazandırdığı için bunu hak ettiğini belirtti. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya