SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mircea Lucescu'nun görevi belli oldu

FUTBOL | 13.02.2020 16:07

Siyah-beyazlılar, bir süredir Mircea Lucescu ile temas halindeydi. Danışman görevi adı altında Beşiktaş'ta görevlendirilmesi beklenen Lucescu'yla ön anlaşma yapılmış durumda.

Mircea Lucescu'nun görevi belli oldu

Siyah-beyazlılar ile ön anlaşma sağlayan Mircea Lucescu’nun Beşiktaş’taki görevi belli oldu. Yakın zamanda İstanbul’a gelecek olan Rumen teknik direktör, genç futbolcuların tespit edilmesi işini icra edecek. Sergen Yalçın’ın işine dahil olmayacak olan Lucescu, kulüpte profesyonel olarak çalışacak.

"Yetenek avcısı Lucescu"

Siyah-beyazlı yönetim, danışman olarak göreve getirmeyi düşündüğü Lucescu ile bir süredir temas halindeydi. Rumen teknik adam, İstanbul’a gelmek için gün sayıyor. Beşiktaş’la ön anlaşma sağlayan Rumen teknik adam, henüz resmi imzayı atmış değil. 74 yaşındaki Lucescu, siyah-beyazlılarda yetenek avcılığı yapacak.

Genç yeteneklerin keşfedilmesi için scout ekibinde büyük bir revizyona hazırlanan Beşiktaş Yönetimi, tecrübeli teknik adamın bilgi ve planı dahilinde adımlar atmak istiyor.

"Teknik patron Sergen Hoca"

Teknik direktör Sergen Yalçın ile Mircea Lucescu’yu teknik konularda hiçbir zaman karşı karşıya getirmek istemeyen siyah-beyazlı yönetim, saha içi ve soyunma odasını tamamen Sergen Hoca’ya bırakacak. Öte yandan Beşiktaş, Mircea Lucescu ile henüz para mevzusunu konuşmasa da bu birlikteliğin makul bir ücretle halledileceği gelen haberler arasında.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya