SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ta kazan kaldırılmak üzere

FUTBOL | 07.04.2020 10:24

Beşiktaş Kulübü, oyuncularından corona virüs nedeniyle indirim talep ederken, Mohamed Elneny ve Adem Ljajic'ten sert tepki geldi.

Beşiktaş'ta kazan kaldırılmak üzere

Beşiktaş’ta corona virüs nedeniyle futbolcularına uygulamak istediği indirim talebine karşı bir istek geldi. Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs, ekonomik olarak spor kulüplerine büyük zararlar vermek üzere. Henüz daha kulüplerdeki ekonomik faturanın boyutları ortaya çıkmamış olsa da sıkıntılı günlerin gelmekte olduğu hissediliyor.

"Asist Analiz yazmıştı ortaya çıktı"

Siyah-beyazlılarda ise futbolcular kendilerinden indirim talep edilince başta Mohamed Elneny be Adem Ljajic “Önce alacaklarımızı ödeyin, sonra indirimi konuşalım” dediler. Asist Analiz’in ulaştığı bilgilere göre de Kara Kartal’ın yapılandırılan ödemeleri gerçekleştirip nisan ve mayıs aylarının maaşını vermek istemediği yönündeydi.

"Oyuncular sert çıktı"

Tüm oyuncularla birebir telefonda görüşmeler gerçekleştiren Erdal Torunoğulları ve Emre Kocadağ’ın Adem Ljajic, Domagoj Vida ve Mohamed Elneny’den sert bir cevap aldıkları öne sürüldü. 4 ay geriden maaş alan Beşiktaşlı futbolcular; önce bu alacaklarını talep ettiği ifade edildi. Futbolcular önce alacaklarının yatırılmasını isterken, indirimin de daha sonra konuşulacağını söyledikleri öğrenildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya