SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mostafa Mohamed, olimpiyatlara katılıyor mu?

FUTBOL | 15.06.2021 09:54

Galatasaray'da Mostafa Mohamed krizi yaşanıyor. Mohamed'in Tokyo Olimpiyatları için milli takıma gidip gitmeyeceği hala netlik kazanmadı.

Mostafa Mohamed, olimpiyatlara katılıyor mu?

Galatasaray’ın Mısırlı golcüsü Mostafa Mohamed ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Mısır Milli Takımı’nın Tokyo Olimpiyatları’na katılacak olması nedeniyle 23 yaşındaki golcü ismin de kadroda yer alıp almayacağı ise merak konusu oldu.

Mısır U23 Milli Takım Teknik Direktörü Shawky Gharib’ten konuyla ilgili açıklama geldi. Gharip, “Şimdi kimin bizimle olacağını söyleyemem çünkü kulüplerle yapılacak daha birçok anlaşma var, ancak 30 Haziran'da nihai kadromuzu açıklamadan önce hala biraz zamanımız var” ifadelerini kullandı.

Mısır U23 Teknik Direktörü, açıklamalarının devamında Galatasaray’da oynayan Mostafa Mohamed’in de durumunun henüz belli olmadığı belirtildi. Gharib, “Onlardan yakında haber almayı umuyoruz, ancak birkaç kulüple bazı şeyleri halletmek için son dakikayı beklememiz gerekecek” dedi.

Bilindiği gibi Galatasaray’ın Temmuz ayı ortasında Şampiyonlar Ligi’nde ön eleme maçı oynayacak olması nedeniyle Mohamed’in milli takıma gidip gitmeyeceği hayati önem taşıyor.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya