SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mostafa Mohamed'in menajerinden sözleşme yanıtı!

FUTBOL | 17.06.2021 23:01

Galatasaraylı Mostafa Mohamed'in menajeri Ahmed Yahya, oyuncusunun Zamalek ile imzaladığı sözleşme hakkında çıkan iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Mostafa Mohamed'in menajerinden sözleşme yanıtı!

Galatasaray'ın devre arasında uzun uğraşlar sonucu kadrosuna katabildiği Mostafa Mohamed'in Sarı Kırmızılılar'a gelmeden evvel Zamalek ile imzaladığı sözleşmenin geçersiz olduğu ve bu nedenle bedavaya transfer edilebileceği öne sürülmüştü. Golcü oyuncunun menajeri Ahmed Yahya ise konuyla ilgili olarak Fil Goal adlı internet sitesine verdiği demeçte söz konusu iddiaları yalanlarken şunları kaydetti: 

"Mostafa Mohamed'in Zamalek ile olan kontratının 2022'de biteceği ya da oyuncunun bedavaya ayrılabileceğine yönelik haberler doğru değil. Mustafa Muhammed'in Zamalek ile Futbol Federasyonu'nda belgelenen sözleşmesi 2024 yılında bitiyor. Galatasaray satın alma opsiyonunu aktifleştirmeye karar verse de Mostafa Mısır'a geri dönse de Zamalek'in oyuncu üzerindeki tüm hakları saklı. 

Mostafa Mohamed, şu anda Galatasaray'a güveniyor. Çünkü yapılan mukavele, Türk kulübüne oyuncuyu kalıcı olarak kadrosuna katma hakkını veren bir madde içeriyor. Olacak şey de çok büyük ihtimalle bu ve Zamalek hakkını alacak."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya