SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Muslera'dan eşi Patricia'ya dev hizmet

FUTBOL | 09.04.2020 23:12

Koronavirüs nedeniyle kendisini izole eden Fernando Muslera, evde antrenman koçluğuna soyunup eşi Patricia Callero'ya program belirledi.

Muslera'dan eşi Patricia'ya dev hizmet

Çin'de baş gösteren koronavirüs, ülkemizde de yıkıcı sonuçlar doğurmaya devam ediyor. Neyse ki; spor dünyası bu vebaya kısa sürede önlem alıp sporcularını bu beladan korudu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve yöneticilerden Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay da bu hastalığa yakalansa da virüsü kısa sürede yenilgiye uğratıp gündelik yaşamlarına hızlı bir şekilde döndüler.

Artan ölümler ve vakalar karşısında ligler süre verilmeksizin ertelendi. Futbolcular da evlerine çekilip ilk santranın yapılacağı tarihi beklemeye koyuldu.

Sarı-kırmızılıların başarılı file bekçisi Fernando Muslera, yeşil sahanın dışında da yürekleri fethetmeyi başardı. 9 yıldır üşlemizde bulunan Uruguaylı eldiven ve eşi Patricia Callero, Gazi Üniversitesi'nin Tıp Fakültesi'ne teknik ekipman desteğinde bulundular.

Bu davranışlarıyla takdir toplayan ikili, koronavirüs nedeniyle evlerinde inzivaya çekildi. Fernando Muslera, sarı-kırmızılıların kendisi için belirlediği idman programına harfiyen uyarken eşi Patricia'ya da egzersiz programı belirliyor. Öyle ki; eşine program yazan 33 yaşındaki eldiven, Patricia'ya hem kameramanlık hem de antrenman koçluğu yaptı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya