SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Muslera ile fotoğraf çektirmek sırayla değil parayla

FUTBOL | 04.03.2020 16:16

Fernando Muslera, AVM'de kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir taraftara; "Olur ağabey. Fotoğraf çektirmek 300 lira" karşılığını verdi.

Muslera ile fotoğraf çektirmek sırayla değil parayla

Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera, hem performansıyla hem de yaptıklarıyla gündem olmaya devam ediyor. İkinci yarıya 7/7 ile başlayan Cimbom'da kalesinde yaptığı kurtarışlarla zorlu karşılaşmalardan kayıpsız ayrılmasında önemli rol oynayan 33 yaşındaki eldiven, son olarak İdlib'de şehit olan mehmetçiklerin ailelerine yaptığı bağışla gündeme gelmişti.

Bu kez de eşi Patricia Callero, çocukları Kailash ve Tiziana ile Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Alışveriş yapan Muslera ailesi, futbol severler tarafında yoğun ilgi gördü. Taraflı tarafsız herkes tarafında sevilen Uruguaylı eldiven, fotoğraf çekilmek isteyen herkesle objektiflere poz vermekten geri durmadı.

Sevenleriyle bir yandan fotoğraf çekilen 33 yaşındaki kaleci, diğer yandan da sohbet edip şakalar yaptı. En son bir hayranın Muslera'nın yanına gelip fotoğraf çekilebilir miyiz diye sorması üzerine; Uruguaylı eldiven, "Olur ağabey... Fotoğraf çektirmek 300" lira karşılığını verdi. Bu kontrasıyla çevresindeki herkesi güldüren Muslera, AVM'den ayrıldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya