SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Mustafa Cengiz: Ali Koç'tan yalanlama beklerdim!

FUTBOL | 19.08.2020 16:55

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı'nın lansmanına katılan Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a seslenip, "Yalanlama yapmasını beklerdim" çıkışında bulundu.

Mustafa Cengiz: Ali Koç'tan yalanlama beklerdim!

Galatasaray ile Magdeburger Sigorta arasında yapılan sponsorluk anlaşmasının imza töreninde yaptığı açıklamalarla gündem olan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, manşetleri süslemeye devam ediyor.

Galatasaray HDİ Sigorta Kadın Voleybol Takımı'nın transferlerinin tanıtıldığı törenin ardından bir de Asist Analiz'e özel açıklamalarda bulunan Cengiz, bugün de Erkek Voleybol Takımı'nın lansmanında hazır bulundu.

Her gün basının karşısına çıkmasını kendine has tarzıyla ele alan sarı-kırmızılıların 1 numarası, "Soru soruluyor. Cevap verince de; 'Bu başkan güvenlik kamerası görse konuşuyor' oluyor. Cevap vermeyince de; konuşacak hiçbir şeyi yok deniyor. 40 kere dedim... Biz, Galatasaray Spor Kulübü olarak; bizi isteyenle birlikte oluruz. Yoksa parasal tuzaklara düşmemeye çalışırız.

Gerek teknik ekibimiz gerek scoutlarımızla Galatasaray için en doğru tercihi bulmak için çalışıyoruz. Bizi tehdit ediyorlar. Diyorlar ki; sen limitlere karşı çıkıyorsun... Hayır... Neden karşı çıkayım ki! Rakibim, her branşta en iyileri alsın ki; ben de çıtayı yükselteyim. Rakibim ne kadar güçlüyse ben de o kadar güçlüyüm. Hee şunu da diyoruz. Bir kural var. Kırmızı ve yeşil ışık var.

Ben, bu kurallara uyarım. Buna uymazsam; orada anarşi vardır. Kaos vardır... Devlet yoktur! Aldığım eğitim ve öğrenimim; kurallara uymak gerektiği yönünde. Sandalye oturmak içindir. Üzerinde sıçramak için değil. Sıçramak istiyorsanız sirke gitmeniz lazım.

Anlatmaya çalıştığımı bu... Yoksa benim değerli rakibimiz; Fenerbahçe ile ne işim var. Başkanıyla hiçbir münasebetim yok. Hatta kişisel de sempatim var. Sağ olsun hastane maşraflarım karşılandı. Bedavaya geldi. Ali Bey öyle bir insan değildir. Ancak yalanlama yapmasını isterdim. Çünkü camiasının önemli isimleri bunu yazdılar. Üzüldüm...

Allah beni öyle bir duruma düşürmesin derim. Biz, gerekirse kafamıza kurşun sıkıp gitmesini biliriz" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya