SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Cengiz: Ben transfer konusunda başarısız olduğuma inanmıyorum!

FUTBOL | 06.10.2020 19:00

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, gündemdeki konulara ilişkin yaptığı açıklamalarda transferde başarısız olduklarına inanmadığını söyledi.

Mustafa Cengiz: Ben transfer konusunda başarısız olduğuma inanmıyorum!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, son günlerde sarı-kırmızılı taraftarlardan gelen transfer eleştirine yanıt verdi. 

“FLORYA İLE ARAMIZDA HİÇBİR SORUN YOK”

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Hocamız ile her zaman bir araya gelip görüşüyoruz. Fatih Terim Türk Futbolu için çok değerli bir teknik direktör. Florya ile aramızda hiçbir sorunumuz yok” şeklinde konuştu.

Mustafa Cengiz, açıklamalarında "Türkiye'de limitlere uyan; kurallara uyan, şeffaf olan, açık ve net olanlar, cezalandırılmalı. Kurallara uymayanlara 2 şampiyonluk birden verilmeli” ifadelerini kullanarak yapılan eleştirilere karşı sitemde bulundu.

Cengiz, “Laf olsun diye transfer yapamayız, taraftar da haklı. Taleplerine kızamıyorum” ifadelerini kullandı. Sarı-kırmızılı kulübün başkanı bununla birlikte, transferde başarısız olduğu şeklindeki eleştirilere ise katılmadığını belirtti.

“BEN BU GALATASARAY İÇİN ÖLÜRÜM”

Mustafa Cengiz, “Bana bir şey olmaz. Ben turp gibiyim. Ben bu Galatasaray için ölürüm, ama başkan olarak ama başkan olmayarak” sözlerini dile getirerek açıklamalarını tamamladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya