SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Mustafa Cengiz: Biz bir namus yükü aldık

FUTBOL | 30.06.2020 18:20

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bugün gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısından önce GS TV'ye açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz: Biz bir namus yükü aldık

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yöneticiler, bugün Türk Telekom Stadyumu'nda bir araya geldi. Mustafa Cengiz, yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirmeden önce Galatasaray TV'ye açıklamalarda bulundu.

"GALATASARAY DA BİZİM NAMUSUMUZDUR"

Sağlık durumundan bahsederek konuşmalarına başalyan Cengiz, "Taraftarımın, camiamın, Türk halkının dualarıyla buradayım. Özellikle şunu belirtmek isterim… Hiçbir an, hiçbir saat yönetimden kopmadım. Biz bir namus yükü aldık. Çocukluk aşkımızın yükünü aldık. Galatasaray da bizim namusumuzdur. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla hep irtibattaydık. Düzenli olarak toplantı yaptık, hatta bazen günde 2 toplantı… Taraftarıma, camiama şunu iletmek istiyorum… Galatasaray asla durmaz, daima yürür! Galatasaray’ın olduğu her yerde şampiyonluk vardır, iddia vardır! Biz bu süreci de kolaylıkla atlatacağımıza inanıyoruz. Mücadele bitmez." dedi.

"BİZ GEREKENİ YAPIYORUZ"

Yönetime gelen eleştiriler üzerine konuşan Cengiz, "Yardımcılarıma, ikinci başkanıma çok haksız saldırılar görüyorum. Bizim birlik olmamız gereken bir noktada ‘Yok hakeme bir şey demedin. Yok Veli’ye bir şey demedin’ böyle laflar ediliyor. Biz gerekeni yapıyoruz. Taraftarımız şundan emin olsun, gereken anında yapılıyor. Bunu lütfen taraftarımız unutmasın. Algı operasyonlarına, belli muhalif kanatların yıpratma çabalarına haksız iştirakler yapmasınlar." ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya