SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Cengiz: Derbiyi hak eden Galatasaray olsun

FUTBOL | 26.09.2020 20:58

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, derbi öncesi açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz: Derbiyi hak eden Galatasaray olsun

Mevcut şartlarda maçlara seyirci alınabileceğini söyleyen Cengiz, “Maçların seyircili oynanmasını istiyoruz, makul seyirci. Süper Kupa'da Bayern Münih - Sevilla maçını gördük, yüzde 30 seyircili oynandı. Türkiye bir futbol dünyası ama 2. olarak basketbol dünyası var." dedi. 

“TÜRKİYE FUTBOLLA YATIP KALKAN BİR ÜLKE”

Pandemi sürecinin futboldaki heyecanı eksilttiğini söyleyen Cengiz, "Türkiye futbolla yatıp kalkan bir ülke. Pandemi süreci insanları evde ve dar bir çerçevede tuttu. İnsanlar haftada bir kendi takımıyla sevinmesi ve üzülmesi vardı. İnsanların üzüntüleri maalesef sevinçten fazla sürüyor, yaratılıştan herhalde. Sevinince salı gününe kadar, üzülünce perşembeye kadar sürüyor." ifadelerini kullandı. 

“FENERBAHÇE DERBİSİ ÇOK DEĞERLİ DERBİ”

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin önemini vurgulayan Başkan, “Fenerbahçe derbisi çok değerli bir derbi, dünyanın sayılı derbilerinden. Dünyada ilk 5'e giren bir derbi. İnsanların çok fazla üzülmemesini dilerim kendi açımızdan ve rakip açısından. İnşallah hakemlerin, fiziki sakatlanma şartlarının en aza indiği, kıran kırana bir maç olmasını ve hak edenin kazanmasını dilerim ve bu hak edenin de Galatasaray olmasını yürekten dilerim." ifadelerini kullandı. 

Son olarak Belhanda’nın transferi hakkında konuşan Mustafa Cengiz, “Her kızın kırk isteyeni olur, bir tanesi alır. Bu bağlamda buralara girmek istemiyorum.” diyerek sözlerini noktaladı. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya