SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

'Fenerbahçeliler üzülmesin hala yarıştalar'

FUTBOL | 24.02.2020 10:50

Kadıköy'de 21 yıl sonra gelen galibiyetin ardından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Fenerbahçeliler üzülmesin hala yarıştalar" ifadeleri kullandı.

'Fenerbahçeliler üzülmesin hala yarıştalar'

Galatasaray, 21 yıl sonra ezeli rakibi Fenerbahçe'yi mabedinde devirdi, şampiyonluk yarışında iddialı hale geldi. Kadıköy'de uzun yıllar sonra kazanan sarı-kırmızılılarda başkan Mustafa Cengiz, derbi zaferininin ardından ezeli rakipleri hakkında da açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmanın bitiş düdüğünün ardından sarı-kırmızılı teknik ekibin soyunma odasına girene kadar tribünde beklediğini ifade eden Cengiz, "Fenerbahçe seyircisi asla bir laf etmedi. İç içeydik. Onlara çok teşekkür ederim. His olumlu. Seviçleri de düzeyli yapmak gerek. Fazla da üzülmemek lazım. Rakibe saygı içinde inşallah tamama erdiririz.

Karşılaşmayı; Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile birlikte izledik. Üzülmüş olabilir. Fenerbahçe hala yarışta. Ligde hala 7 takımın şansı var. Tüm camialara saygı duymak gerek. Türkiye'nin içinde bulunduğu gergin düzeyde; futbolun güzelliklere vesile olmasını dilerim" şeklinde konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya