SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Mustafa Cengiz, 'Gücümüz Sizsiniz' dedi, destek istedi!

FUTBOL | 28.08.2020 19:04

Gücümüz Sizsiniz kampanyasının startını veren Mustafa Cengiz, taraftarlara seslenip, "Destek verin ki; transfere dinamik bir şekilde devam edelim!" dedi.

Mustafa Cengiz, 'Gücümüz Sizsiniz' dedi, destek istedi!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV ekranlarından camiasına seslendi. Gücümüz Sizsiniz kampayasının startını verdiklerini belirten sarı-kırmızılıların 1 numarası, destek çağrısında bulundu. Taraftarların beklentilerini yerine getirebilmeleri için store'lara ve kombinelere hücum etmesini isteyen Cengiz, "Beklentimiz büyük... En büyük gücümüz; taraftarımız... Bizlerden beklentileri var.

Özellikle orta sahaya transferler istiyorlar. Çok haklılar... Ben de bir taraftar olarak aynı şeyleri istiyorum. 2,5-3 yılda; 38'e yakın futbolcu transfer etmemize rağmen; Galatasaray öyle büyük bir marka öyle bir takım ki; beklentiler hep üst düzeyde.

Benim de taraftarımızdan beklentilerim var. En kısa sürede transferi çözeceğimize bunu; onların destekleriyle halledeceğimize inanıyorum. Yeni bir kampanya başlattık. Gücümüz Sizsiniz... Lütfen GS Store'lara gidin... Forma, atkı ne bulursanız alın. Pandemiden dolayı içine düştüğümüz durum ortada.

Gücümüz Sizde... Taraftarımızdan; store'lara gidip destek vermelerini, ellerinden geleni yapmalarını istirham ediyoruz. Orta sahaya, forvete, tüm bölgelere transferleri dinamik bir şekilde devam ettirelim... %30 seyircili oynanacağı açıklandı. Taraftarımızdan loca ve kombinelere hücum etmelerini istiyorum" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya