SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Cengiz: Gündem değiştirmek için yapıyorlar!

FUTBOL | 25.03.2021 18:22

Mustafa Cengiz, GS TV’ye yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe’nin 28 şampiyonluk talebine ilişkin eleştirilerde bulundu.

Mustafa Cengiz: Gündem değiştirmek için yapıyorlar!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, gündemdeki konulara ilişkin kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz, “O kadar kırılgan bir camiaları var ki hemen rüzgâra kapılıyorlar, üfürmeniz yetiyor. Bunu gördükten sonra biz bir komite kurduk, hemen hazırlandık. Altı sayfaya yakın dilekçeyi maalesef TFF'ye vermek durumunda kaldık.” ifadeleri ile Fenerbahçe’nin 28 şampiyonluk talebinin reddi için yaptıkları başvuruya değindi.

Cengiz, “Puan kaybettikleri haftada bu başvuruyu yaptılar, hemen gündem değiştirmek için bir şey atıyorlar. Galatasaray'da bu yapılsa beni ipe çekerler. Sokakta yürütmezler. Galatasaray camiası bu konuda daha uyanıktır. Bizimkilerin gündemini hemen değiştiremezsiniz. Fenerbahçe camiasına en ufak laf etmem. Fakat camialarla yönetimler farklıdır. Bir yönetimin yaptığı ağır bir suçu ben camiaya yüklemem.” sözlerini de dile getirdi.

“TFF, Sayın Vali, İçişleri Bakanı, savcımız, emniyet herkes var. Karşıda dev bir pankart; 'Fenerbahçe Cumhuriyeti' yazıyor. Dünyada bir tek makamın önünde 'cumhuriyet' sözcüğü vardır: 'Cumhuriyet Savcısı.' Kraliyet savcısı değil onlar, Türkiye Cumhuriyeti'nin savcısı. O kadar savcı var orada ve devlet ricali var, bu nedir ya?” şeklinde de konuşan Mustafa Cengiz, Ülker Stadyumu’ndaki pankarta tepki gösterdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya