SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Cengiz: Omar için 1-2 hafta beklememiz gerekiyor!

FUTBOL | 01.01.2021 18:11

Mustafa Cengiz, elinde havai fişek patlaması sebebi ile hastaneye kaldırılan Omar Elabdellaoui’nin durumu hakkında konuşmak için 1-2 hafta beklenmesi gerektiğini söyledi.

Mustafa Cengiz: Omar için 1-2 hafta beklememiz gerekiyor!

Yeni yıla çok kısa bir süre kala elinde havai fişek patlayarak yüzünde ve gözünde yaralanmalar oluşan Omar Elabdellaoui için yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Norveçli oyuncunun sağlık durumu hakkında bilgilendirmeler ve değerlendirmelerde bulundu.

Mustafa Cengiz, “Üzücü bir olay yaşandı. Bu geçtiğimiz yılda kalan bir olay olsun. Bunu berbat bir yıl olan 2020'ye havale edelim. Omar'ın morali iyi, şahsen görüştüm. Tabii ki bir darbe almış.” sözlerini dile getirdi.

Cengiz, “Göz, en hassas organlardan biri. Durum iyiye doğru gidiyor. Umut hiçbir zaman kaybedilmemeli. Net konuşmak için sanırım 1-2 hafta beklememiz gerekiyor.” diyerek 29 yaşındaki oyuncunun sağlık durumu konusunda kesin bilgi vermek için erken olduğunu belirtti.

 “Bu patlayıcı maddeler peynir ekmek gibi satılıyor. Devletimiz bunlara önlem almalı.” diyen Cengiz, yetkili makamlara da seslenmeyi ihmal etmedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya