SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Mustafa Cengiz: Seçime gitmek istiyorum!

FUTBOL | 09.10.2020 12:12

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz; Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay hakkında çıkan haberlere dair önemli açıklamalar yaptı.

Mustafa Cengiz: Seçime gitmek istiyorum!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ali Sami Yen’in kabrinde önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Cengiz’in gündeme oturan söylemleri:

“2.5 yılı aşkın sürede hiçbir camiaya laf etmem. Hepsi benim kardeşimdir. Yöneticilerin söylemlerine dikkat etmesini rica ederim. Herhangi bir rakibimiz bize laf ederse; susmam. Gereken cevabı veririm.”

“Camialar aleyhine konuşmayalım”

En büyük camia biziz! Bunu rakipleri ezmek için söylemiyorum, bu bir realite! Biz Türk sporunun lokomotifiyiz! Diğer iki rakibimizi ve Trabzonspor'u da sayabiliriz. Batı'da böyle bir şey yok ama bizim ülkemizde bu güzellik var. Camialar aleyhine çok konuşmayalım.

“Veli yapıyor sen de yap olmaz!”

Ben 20 tane oyuncu alırdım, sonra da eyvallah der giderdim. Veli yapıyor, sen de yap diyorlar. Ben onun alasını bilirim ama yapmam, yapamam. Kötü örnek, örnek olamaz.

“Maaşlar ödendi…”

Ekim hariç tüm maaşları ödedik! İki kişiye eksik ödedik, onların ne halt yediğini anlatacağım. Bir tane daha var, o bizde değil şu an! Bunlar %15'i kabul etmedi.

“Seyircili oynanmalı”

Seyircili oynamaya geçmemiz lazım. Mutlaka bu haftadan itibaren yapmalıyız. Beni Fenerbahçeliler de destekler, çünkü Fenerbahçe maçı geçti. Ali Bey'e de söyledim, güldü. İkinci maç seyircisiz olabilir, o anda pandemi pik yapabilir.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya