SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Cengiz: Taraftarlarımızın desteği ile kampanyayı başlatıyoruz!

FUTBOL | 20.01.2021 16:33

Galatasaray Başkanı Cengiz, sarı-kırmızılı taraftarların Twitter aracılığı ile gündeme getirdikleri destek kampanyası başlatılması talebi sonrası harekete geçtiklerini açıkladı.

Mustafa Cengiz: Taraftarlarımızın desteği ile kampanyayı başlatıyoruz!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulüp televizyonu aracılığı ile gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Cengiz, sarı-kırmızılı taraftarların sosyal medyada gündem yaratacak şekilde kulübün bağış kampanyası başlatmasına yönelik taleplerinin kendilerini harekete geçirdiğini belirtti.

Galatasaray ise Mustafa Cengiz’in bu açıklamalarını sürdürdüğü anlarda resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile bağış yapılabilecek banka bilgilerini paylaştı. Sarı-kırmızılı kulübün başkanı ise kampanyayı 500 bin TL bağış yaparak başlattığını açıkladı.

Mustafa Cengiz, “Gece yarısı mesajlar geldi ve Twitter’a bakmamı söylediler. Ben de girdim ve gündeme baktım. Taraftarlar hashtag açmış. Çok duygulandım. Gelirlerimiz son 6 ayda %60 azaldı. Bunun üstüne pandemiden dolayı herkeste bir çekinme başladı ve destek azaldı. Gelirlerimiz de düştü. Kur farkı nedeniyle ise giderlerimiz %60 arttı. Taraftarın bu duruma sahip çıkması beni duygulandırdı. İnsana bir his gerek. Bu konuşmadan sonra IBAN numaralarımız da yayınlanacak.” ifadeleri ile kampanya hakkında bilgi verdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya